V hotelu Bertram přehled

V hotelu Bertram https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/538313/bmid_v-hotelu-bertram-66423b8291b76.png 4 314 314

Slečna Marplová série

Hotel Bertram. Ten si slečna Marplová zvolila jako místo, které chce navštívit. Když ji synovec Raymond West s manželkou Joan zvali na dovolenou, navrhovali různá přímořská letoviska, ona si ale vybrala londýnský hotel, ve kterém už bydlela kdysi v dětství. Může to vypadat jako výlet do starých časů – koblihy s marmeládou z opravdových jahod, vdolečky se spoustou másla, úžasný čaj. A ti hosté: popletený kanovník Pennyfather, lady Selina, plukovník Luscombe, několikrát vdaná Bess Sedgwicková, automobilový závodník Ladislaus Malinowski, mladá dívka Elvira Blakeová a dáma, která ji má na starosti. O zdánlivě poklidný hotel se ovšem zajímá policie v čele s inspektorem Davym, zvaným Otec. A pak jednoho dne kanovník Pennyfather, který měl odletět na kongres do Švýcarska, záhadně zmizí…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , Voxi

At Bertram's Hotel , 1965

Interpreti: Růžena Merunková , Otakar Brousek ml.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V hotelu Bertram. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
21.02.2024 5 z 5

Mně se případ v hotelu líbil, takže dávám plný počet hvězd.

Medasek
24.08.2023 3 z 5

Kniha byla pro mě trochu zklamáním. Rozhodně nejslabší, kterou jsem od autorky, zatím četla. První půlka se táhla jako týden před výplatou a v té druhé mi bylo hned jasné, kdo je oním záhadným zločincem.

petrarka72
04.08.2023 3 z 5

Méně povedený, ale stále dobrý. Jen tempo je ještě pomalejší než obvykle a ne všechno do sebe zapadá jako třeba v Kapse plné žita.

Knižní novinky (11. týden)

08.03.2020

Kniha V hotelu Bertram v seznamech