Temná ozvena přehled

Temná ozvena
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488105/bmid_temna-ozvena-Fj1-488105.jpg 4 498 498

Starý známy detektív Harry Bosch za vojny slúžil u takzvaných „tunelových potkanov“ – čistil tunely pod vietnamskými dedinami od partizánov. Keď narazí na prípad vraždy svojho spolubojovníka, rýchlo zistí, že sa temnoty z podzemia len tak nezbaví. Bude s ňou musieť bojovať v tuneloch pod svojím rodným mestom aj vo vlastnom živote. Komu sa kniha môže páčiť: Milovníkom kvalitných krimi príbehov podľa vzoru americkej drsnej školy.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Slovart (SK)

The Black Echo , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Temná ozvena. Přihlašte se a napište ho.

tami1
08.03.2024 5 z 5

Začátek skvělé detektivní série.

Trochu detailnější seznámení se svérázným Harrym Boschem. Já už jsem pár knih ze série četla, takže jsem přesně věděla do čeho jdu.
Drsný Harry, kterého formovalo nelehké dětství a válka ve Vietnamu je prototypem "staré školy", kdy detektiv je tvrdý chlap. Je zásadový a loajální.

Skvělé čtení!

KlariN
15.02.2024 4 z 5

Harry Bosch přichází, a je to famózní nástup. Connelly je přímým nástupcem Ed McBaina, Raymonda Chandlera i dalších věrozvěstů noir krimi, a přináší intenzivní dávku napětí, neortodoxních vyšetřovacích postupů i suchého humoru. Radost!

Arella
24.01.2024 5 z 5

Za mě také příjemná čtenářská záležitost na lednové večery. Těším se na další díl, děkuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

1993 - Edgar Allan Poe Awards (Best First Novel)

Kniha Temná ozvena v seznamech

v Právě čtených9x