Stratené svetlo přehled

Stratené svetlo
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480022/bmid_stratene-svetlo-P6b-480022.png 5 173 173

Harry Bosch odišiel na zaslúžený dôchodok. Ibaže policajná práca ho len tak nepustí, a tak si so sebou zobral aj stôs spisov s nevyriešenými prípadmi. K jednému z nich sa po niekoľkých mesiacoch vrátil, lebo ho o to nepriamo požiadal bývalý kolega. V prípade išlo o mladú ženu z hollywoodskej produkčnej firmy, ktorú zavraždili počas nakrúcania filmu o lúpežnom prepade. Harry sa s vervou pustí do sledovania štyri roky starých stôp a tie ho zavedú k agentke FBI, ktorá zmizla po tom, čo sa okrajovo zaplietla do prípadu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Slovart (SK)

Lost Light , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stratené svetlo. Přihlašte se a napište ho.

items
21.02.2024 5 z 5

Obdivujem ako v tak relatívne tenkých knižkách (oproti niektorým súčasným detekívnym buchlám) dokáže Connelly nájsť miesto pre skvelý príbeh, atmosféru mesta a charaktery postáv.
Plný počet!

VendulaB
20.11.2023 5 z 5

Výborná klasická americká detektivka, která má všechno, co od ní může čtenář očekávat. Četbu jsem si užila, zbytečné mi přišly jen poslední 2 stránky. Na druhé straně jsem teď hodně zvědavá, jak se bude série vyvíjet.

playada
02.07.2023 5 z 5

Po Harry Hallovi další sympatický detektiv s tímto křestním jménem.

Knižní novinky (44. týden)

31.10.2021

Kniha Stratené svetlo v seznamech