Smrt v sutinách přehled

Smrt v sutinách
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404441/bmid_smrt-v-sutinach-HWR-404441.png 4 70 70

V sutinách vyhořelého starobylého cotswoldského statku je nalezena mrtvola. Key House byl celé roky opuštěný, nicméně mezi lidmi se povídá, že jeho majitel, Gervase Crown, se tam ještě před požárem vrátil. Je to právě on, kdo má na svědomí požár a vraždu, nebo je naopak zamýšlenou obětí celé tragédie? Jess Campbellová společně s komisařem Ianem Carterem musí proniknout hlouběji do historie Key House a postupně zjišťují, že Gervase Crown oživil staré vzpomínky, z nichž ne všechny byly hezké. Později někdo ohrozí jeho život a Jess s Ianem musí jednat rychle, aby zabránili další vraždě…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

Bricks and Mortality , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrt v sutinách. Přihlašte se a napište ho.

Epiky
13.06.2022 4 z 5

Pohodová anglická detektivka.

mcabr
14.06.2021 5 z 5

Pěkná detektivka.

EvaApple
06.06.2021 3 z 5

Nemohu dát lepší hodnocení...u kvalitních detektivek nepoznám vraha 30 stran před koncem knihy, tady mi to bylo jasné v první polovině knihy. Děj zbytečně roztahaný, některé pasáže bych vynechala úplně. Dočteno spíš ze setrvačnosti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrt v sutinách v seznamech

v dalších seznamech1x