Trosky

Když jednoho dne objeví starý Monty Bickerstaffe mrtvolu muže na pohovce v salonku svého rozpadajícího se starobylého sídla v regionu Cotswold, netuší, že to není jediná „nepříjemnost“, která mu zasáhne do života.

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/345071/trosky-8vq-345071.jpg 3.827

Jess Campbellová a Ian Carter (2.)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

Rack, Ruin and Murder (2011)

Kniha Trosky

toxik666
22.10.2018

Perfektní atmosféra, hodně zajímavých posta a hlavní postavy mají různé vlastní příběhy. Zajímavý konec

Arsi
20.10.2018

Další pěkná anglická detektivka, dobře se čte.

Teresita
03.10.2018

Moje první kniha od Ann Granger. Líbila se mi atmosféra, propracovanost postav i příběh, i když jeho rozluštění mohlo být trochu komplikovanější. Celkově je ale kniha poněkud nudná, nic moc se neděje, vše se pořád dokola opakuje a vrah nemůže být překvapivý, protože možností moc není. Nevím, jestlli to bylo špatný překladem, ale několikrát jsem se zastavila nad podivně formovanými větami a zvláštním slohem. Kdy prostě čtete a místo toho, abyste se ponořili do příběhu, přemýšlíte nad tím, jak divně to zní a že je něco blbě.

Ještě musím dodat, že kniha má naprosto úžasný obal!

LisaEla
10.06.2018

Další detektivka od AG a opět nezklamala, i když musím říct, že série s Markbym a Mitchellovou mám raději - připadají mi takové víc typicky anglické ;-)

alzbeta4340
05.04.2018

Detektivka z prostředí anglického venkova. Ten typ, u kterého se bát nebudete - ovšem na druhé straně příběh nenudí.
Starý Monty najde ve svém rozpadajícím se sídle mrtvého muže, kterého nikdy před tím neviděl. Kdo to je a kde se tam vzal? Na konci se samozřejmě vysvětlení najde, i když mě úplně radost neudělalo.

Marthas
03.04.2018

2,5/5
Opravdu bych ráda dala zase Ann více hvězd, bohužel tentokráte, když se lépe zadařilo s postavami, byly plastičtější a více uvěřitelné, tak tam zase bylo více chyb po stránce vydavatelské a překladatelské.
Je na tom poznat, že si s tím MOBA nedává takovou práci,což není divu, když už vyšla i třetí kniha této série a to v tak krátkém čase.

GrasselováL
12.11.2017

Miluji psychothrillery, kde cáká krev a mučí se. Tohle, byla pro mě uplně opačná strana mince. A to taková, že brilantní! Začínám milovat anglické detektivky s viktoriánským nádechem! Tahle autorka u mě pokračuje a moc se těším na její další výtvory. Díky za proležený den s touhle knihou a skvělým dějem.:)

Ivuska.09
21.10.2017

Celý příběh je zajímavý, poutavý a dobře vystavěný. Líbí se mi, jaké hlavní hrdiny autorka do svého příběhu zvolila. Monty je opravdu velmi zajímavou postavou a přiznám se, že i já jsem si tohoto někdy protivného postaršího muže vlastně docela oblíbila. Příjemné čtení, příjemná anglická detektivka.