Sebrané spisy H. P. Lovecrafta BOX přehled

Sebrané spisy H. P. Lovecrafta BOX https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519916/bmid_sebrane-spisy-h-p-lovecrafta-box-6554f22987815.jpg 5 143 143

Souborné vydání veškerých povídek od kultovního autora H. P. Lovecrafta vychází v luxusním boxu za zvýhodněnou cenu. Box Sebrané spisy H. P. Lovecrafta obsahuje všechny čtyři díly spisů v pěti knihách: Hrobka (Příběhy a vize z let 1917–1920), Měsíční močál (Příběhy a sny z let 1921–1925), Volání Cthulhu (Příběhy a novely z let 1926–1930 ve dvou knihách), Stín z času (Příběhy a střípky z let 1931–1935).... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sebrané spisy H. P. Lovecrafta BOX. Přihlašte se a napište ho.

Radous79
21.06.2023 5 z 5

Stojí za to mít už jen kvůli těm linorytům p. Štorma! Klobou dolů!

KapitanBouchac
05.04.2023 5 z 5

V nějakém rozboru v jedné z nich tohoto kompletu jsem četl, že HP trpěl spíše než velkou představivostí, utkvělou představou. Musím tomuto dát více než za pravdu, poněvadž i já cítím, že jeho povídky jsou tak říkajíc na jedno brdo. Kdo přečetl jednu, má hrubou představu o všech ostatních. Navzdory tomu však jsem je všechny přečetl, neboť tak hutnou a těžkou atmosféru jsem nikde jinde ani náznakem nepocítil. Jeho příběhy mívají velmi prostý děj, jehož zápletka i vyvrcholení se dají vcelku snado uhádnout, avšak vyplatí se číst dále právě kvůli té atmosféře. První povídka, co jsem od něj přečetl byla Dunwichská hrůza, a zůstane také tou, jež na mě nejsilněji zapůsobila.

billie6259
24.08.2022 5 z 5

Vlastním originál vázaný v kůži, který jsem před lety dostal k narozeninám. Už jen příběh, který napsal ve 14 letech o monstru v jeskyni je pecka. Holt my autisti jsme extra. Moje kniha zůstane navždy rozečtená, neb si zaslouží, neustále se k ní navracet.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sebrané spisy H. P. Lovecrafta BOX v seznamech

v Právě čtených24x