Anjel přehled

Anjel https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433552/bmid_anjel-AV8-433552.jpg 4 56 56

Žiadna stopka nedokáže ochrániť srdce. Slávna autorka erotických románov a profi dominatrix Nora Sutherlinová urobí čosi, čo by inak nikdy nespravila: ukryje sa do ústrania vidieka. Jej hostiteľ, hriešne bohatý Griffin Fiske, muž bez zábran, je Norinou prítomnosťou vo svojom prepychovom sídle nadšený. Ešte viac ho poteší, že si so sebou priviedla mladého, neskúseného a anjelsky očarujúceho Michaela. Michael, ktorého Nora drží pod svojimi ochrannými krídlami, je síce tajomný, ale nie natoľko ako Norin večný milenec Søren. Čo sa dozvieme o tomto vzrušujúcom vzťahu poznamenanom duševnými aj telesnými jazvami? Aká žena sa to neustále obšmieta okolo Sørena? A prečo sliedi okolo farára? Aké tajomstvá ukrýva Michael? Môže láska zdolať bolesť?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Zelený Kocúr

The Angel , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Anjel. Přihlašte se a napište ho.

LucijeT
07.12.2022 5 z 5

Překvapilo... Mile... Velmi.... Ty části se Suzanne byly až tíżivě zdlouhavé a otravné, ale chápu, autorka chtěla zabrousit do Sørenovo historie a osvětlit to. No mně to osvětlilo leda to, že sadismus je genetický a on se to naučil omezit jen na ten chtěný, kdy upustil páru, což ho sice k jeho povolání šlechtí, ale nic to nemění na tom prostém faktu, že Nora by se bez násilí pohodlně obešla. Jen ho prostě miluje natolik, že to pro něj snese. Takže na jejich vzrahu stejně neshledávám víc než, že si prostě vyjdou vstříc. Když by jí Wesley dokázal dominovat (bez násilí), byla by mnohem šťastnější. Líbí se mi otevřenost postav a nastínění problematiky puritánství a kolik lidí žije celý život svázaných v katolických otěžích ikdyž všichni svorně hlásají, že jsou ateisti a jejich největší úlet je nemanželský sex a plánovanè rodičovství.... Na zamyšlení...

Jita160
26.10.2021 5 z 5

Může láska překonat bolest?

Druhý díl asi lepší, už to nebyl horor v sexu, ale psycho v sexu :-D:-D:-D
Díky tomuto pokračování už více chápu kněze Sorena a jeho pohnutky k sadomasochismu. I když ani tady jsem si ho nemohla oblíbit. Je to velmi komplikovaný,poškozený tyran se spoustou démonů.
Nora jeho veliká láska,která je mu oddána tělem i duší. Teď se uchyluje do ústraní aby ochránila svého spasitele.
Bere sebou Michaela a zasvědcuje ho do tajů bolesti ,vášně a lásky jako jeho domina.Michael je andělský přitažlivý, nevinný a v dětství týraný mladík,který si
prošel peklem.
Velmi netradiční a originální příběh propletený církví.
Jsem velká milovnice erotických románu, takže já nemohu jinak než doporučit tuto ujeťárnu, která urcitě není pro každého.

DreamerX9
27.07.2021 3 z 5

Říkám si kde to všechno autorka bere? Musí být zajímavé se s ní potkat když víte že píše tohle :D jinak souhlasím píše čtive a s ničím a nikým se nemaže žádná uvzdychana romantická knížka ale tak jak to má být.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Anjel v seznamech

v Právě čtených3x