Královsky obdařen přehled

Královsky obdařen
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510780/bmid_kralovsky-obdaren-jAJ-510780.jpeg 4 150 150

Royally série

Každý ví, že práce osobního strážce s sebou nese jistá pravidla: nikdy neztrácej pozornost, nenech se rozptýlit a nezamiluj se do klienta. Sexy bodyguard, Logan St. James, tato pravidla dodržuje, ovšem jen do jistého okamžiku – než dostane za úkol hlídat Ellie Hammondovou, sestru Olivie Hammondové, která se provdala za prince. Ellie se do Logana zamiluje na první pohled, ovšem kvůli jeho masce chladného profesionála zpočátku netuší, že jsou jejich sympatie vzájemné. Bohužel šťastný konec se nekoná ani ve chvíli, kdy se Ellie rozhodne sebrat odvahu a svěří se mu se svými city. V cestě za společným štěstím před nimi stojí hned několik překážek. Překonají je, nebo se jimi nechají navždy rozdělit?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Royally Endowed , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Královsky obdařen. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
06.01.2024 5 z 5

To nejlepší bylo na konec.Logan byl sexy bodyguard a na něj sem se těšila už od prvního dílu. Tenhle díl byl rozhodně krásnou tečkou, akční, romantický,sexy.A skvělý konečný epilog

petraLI
17.09.2023 3 z 5

Nebylo to špatné. Příjemný díl, ale nic oslnivého.

Lucie.285
14.09.2023 5 z 5

Za mě to mělo vše, co mám na příběhu ráda. Asi tuším, kde se Ana Huang s knihou Twisted Games inspirovala (konkrétně jednou žhavou scénou). Máme zde Ellie a bodyguarda Logana. Kniha je vtipná, romantická, najdou se tam akční, ale i pořádně žhavé scény. I přesto, že se jedná o kratší knihu, měla vše, co jsem očekávala. Ellie je mladší sestra Olivie, je to příjemná mladá holka, která si na nic nehraje a postupně se z ní stává žena, které je těžké odolat, Logan by mohl vyprávět. Sympatický hlavní pár plus se ještě dozvíte, jak se žije párům z předchozích dílů. Trop: zakázána láska, bodyguard. Doporučuji.

10 nejprodávanějších eknih (únor)

10.03.2023

Kniha dvou cest, Dotek jako led a další knižní novinky (6. týden)

05.02.2023

Kniha Královsky obdařen v seznamech