Promlčení přehled

Promlčení
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/537845/bmid_promlceni-66376637ee107.jpg 4 561 561

Policista Tomáš Volf série

Detektivní román o zločinech, které dlouho spaly za hraničním pásmem. Když se k jedné složce s podezřelou smrtí připojí druhá, rozhodne se mladý detektiv Tomáš Volf vyzpovídat člověka, který se tehdy vyšetřování účastnil: bývalého úředníka ministerstva vnitra. Prostřednictvím jeho vzpomínek se Tomáš snaží získat informace, které ze spisů záhadně zmizely. Může ale věřit muži, ze kterého se stal politik s mizernou pověstí? A jak hluboko do minulosti se musí ponořit, aby odhalil, komu kdysi prošly dvě vraždy?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Promlčení. Přihlašte se a napište ho.

Majii
29.05.2024 4 z 5

Kniha (audio) nezklamala, námět na jedničku, děj trošku roztažný, osob mnoho, ale závěr - pecka. Co chci ale vyzdvihnout je přednes dle mého nejlepšího interpreta na audioknihy Jakuba Saice. Brilantně rozlišuje barvu hlasu u různých osob. Vtáhne do děje stejně jako u Chrise Cartera, které namluvil všechny.

lapagerie
28.05.2024 4 z 5

Poslouchala jsem jako audioknihu a jsem spokojená. Líbila se mi dějová linka v minulosti, i když Tomáš Volf byl tím pádem poněkud upozaděn.

4xbabča
21.05.2024 5 z 5

Policista Tomáš Volf tentokrát řeší promlčené vraždy na českorakouském pohraničí a vrací se tak do minulosti. Tentokrát je to opravdu jiný příběh, ale i tak se mi kniha moc líbila.

Jedeme v tom spolu, Dokonalé léto a další knižní novinky (29. týden)

17.07.2022

Kniha Promlčení v seznamech