Pro krásné oči přehled

Pro krásné oči https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65082/bmid_pro-krasne-oci-Jc5-65082.jpg 4 80 80

Anglický rytíř Cleve má přivézt levobočka svého pána, který zůstal bez dědiců. Již tak nelehký úkol mu ztěžuje odhodlaná Wynne, paní z Radnoru, v jejichž žilách koluje odbojná welšská krev. Odmítá vydat kteréhokoli ze sirotků ve své péči a osnuje plány, jak rytíře přimět, aby na své poslání zapomněl.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Where Magic Dwells , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pro krásné oči. Přihlašte se a napište ho.

Guepp
28.08.2022

Bohuzel se nepridam k nadsenym ctenarkam. Nedocteno, nebavilo me to. Predvidatelny dej, neprijemne nebo zvlastni postavy. Divne vyhrocene situace. Knihu jsem cetla na doporuceni, jinak by me odradil hlavne vzhled obalu, ktery jasne napovida o lehci cetbe. Historicke romance se daji psat i kvalitneji.
Nehodnotim hvezdickami, protoze to neni muj salek kavy. :)

účetní
28.12.2020 5 z 5

Krásná romantika, mám ráda knihy, kde jsou do děje významně zapojeny děti, ty dávají těmto knihám zvláštní něhu. Hlavně konec knihy se mi moc líbil, není ani co dodat, vše už napsala děvčata v ostatních komentářích.

Kačka227
02.08.2020 5 z 5

Tak to se mi moc líbilo. Hned na začátku jsem si představila, jak by to mohlo a mělo skončit a má představa se vyplnila ❤❤❤. Krásně mi to všechno zapadlo ;-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pro krásné oči v seznamech

v dalších seznamech3x