Aréna 3 přehled

Aréna 3
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/323814/bmid_arena-3-Ftw-323814.jpg 4 16 16

Přežití série

< 3. díl

Poté, co téměř umrznou na své cestě na sever, Brooke a její malá skupina po probuzení zjistí, že se ocitli v civilizaci. Našli utopické město, ukryté hluboko v odlehlé části Kanady. Mají teplo, jídlo, pohodlné postele, čisté oblečení a jsou v bezpečí. Nakonec se jim to podařilo. Když se Brooke zotaví, setkává se se záhadnými přeživšími, kteří toto město obývají a kteří soupeří o její lásku. Znovu začne trénovat, pod křídlem svého nového učitele výrazně vylepšuje své bojovnické dovednosti a vyspívá v ženu. Ale Brooke si brzy uvědomí, že bezpečí a nerušený život neznamená vše. Když se doslechne o přeživších pod zemí v hloubi Ameriky, kteří zevnitř bojují za obnovení pořádku – a vypadá to, že její otec je mezi nimi – Brooke se ocitne před životní volbou: žít v tomto dokonalém místě, svobodně a bezpečně až do konce života, nebo se vydat do boje za svobodu druhých. Ví, že by to byla cesta zpět skrze postapokalyptickou Ameriku, tentokrát by cestovala na západ, křížem krážem, hledala by přeživší, o kterých se mluví, a svého otce. Musela by se probojovat zemí, která byla přeměněná apokalypsou, pokusit se přežít nikdy nekončící příval nebezpečí, potulné násilné gangy a přežít s omezenými zdroji a s malými zásobami. Byla by to dva tisíce mil dlouhá cesta vstříc jisté smrti. Ví, že jestli opustí tuto utopii, již není cesty zpět.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Aréna 3. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (2)

LuckaK.088
26.03.2024 3 z 5

Sérii jsem dočetla jen z toho důvodu, že nemám ráda otevřené konce. Druhý a třetí díl už je trochu lepší, co se týče uvěřitelnosti a nepřemožitelnosti hlavní hrdinky, gramatika zůstává stále otřesná.

No do dalších knih od paní autorky se jistě již pouštět nebudu a sérii spíše nedoporučuji, jelikož je spousta mnohem mnohem lepších.

Peter74
27.09.2020 5 z 5

Konečne sa to dalo prečítať od začiatku až do konca. Napätie, neočakávané udalosti, skrátka dej
zo všetkým všude.


Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Aréna 3 v seznamech

v Přečtených19x
v Doporučených1x
v Knihotéce69x
v Chystám se číst25x
v Chci si koupit8x
v dalších seznamech5x