Svět Stínu přehled

Svět Stínu https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151764/bmid_svet-stinu-151764.jpg 4 108 108

Petr Chrumov série

< 2. díl

Hlavní hrdina románu "Hvězdy - ty studené hračky" Andrej Chrumov se už na konci svého dobrodružství na planetě Vlast rozhodne, že se musí nutně podívat do světa Stínu, odkud předtím uprchla celá planetární soustava geometrů. Po lukjaněnkovsky obvyklých dobrodružných a na překvapení bohatých peripetiích se mu jeho záměr daří alespoň potud, že se do centra Galaxie, tedy do "světa Stínu", skutečně dostane. Objeví tu další humanoidní civilizace, které mezi sebou vedou klasické "hvězdné" války. Najde tu ale pomoc pro Pozemšťany a další Slabé civilizace Konkláve? Odpověď na tuto otázku dostanete v druhé části "hvězdné" dilogie.... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: ekniha , Argo , Triton

Zvjozdnaje ťeň , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Svět Stínu. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
13.09.2023 4 z 5

Na můj vkus se zde moc filozufuje,začátek opět rozvláčny ale jinak jsem si pěkně počet

Meda77
17.01.2022 4 z 5

Polemizovat nad kvalitou autora je jako tahat norkový kožich do bazénu. Lukjaněnko je klasa, jak už v mnoha knihách dokázal. Kniha je čtivá a psána klasickou Lukjaňenkovinou, i když má o něco lepší dílka není to vůbec špatné,kniha je dějově uspořádáná a konec vcelku povedený. 4starsy určo.

zahradnice18
16.03.2020 4 z 5

Oddechové čtení. Líbí se mi, že příběh je ukončen, ikdyž trochu rychle a odbytě, Jen obálka nic moc.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Svět Stínu v seznamech