Spalující lampa přehled

Spalující lampa https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51891/bmid_spalujici-lampa-2wY-51891.jpg 4 63 63

Paprsky snů série

Společnost arkány série

8. díl

Trilogie Paprsky snů (2) Cyklus Společnost Arkány (8) Legenda o spalující lampě pochází z dob založení Společnosti arkány. Jeden z badatelů v oblasti parapsychologických jevů, Nicholas Winters, sestavil přístroj vytvářející neznáme síly. Přivodil tím prokletí, které ovlivnilo jak jeho život, tak osobnost jeho potomků. Trilogie Paprsky snů seznamuje čtenáře s osudem tří nebezpečných a vášnivých Nicholasových potomků. Každý z nich objeví jedno ze smrtelných tajemství lampy a nalezne ženu, která má sílu změnit jeho osud a pomoci mu setřást prokletí lampy. 1. vydání. -- zdroj: legie.info --... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Burning Lamp , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Spalující lampa. Přihlašte se a napište ho.

kolacky

4. Luttrell
5. Hulsley

Ála1968
10.06.2023 4 z 5

Zase opět skvělé.Jen mě vadí to přeskakování v dílech že současnosti do minulosti.Mělo to být hezký po sobě doba viktoriánská a potom současnost.Takhle je v tom chaos.

Kudík
07.05.2023 5 z 5

(SPOILER) Tyto časové skoky mi na celé sérii dávají nejvíce zabrat. Budu-li jí (jak se znám tak ano) číst znovu, dám si jí v trošku jiném pořadí, protože střídání současnosti a viktoriánského období je celkem náročné při tom celkovém počtu postav.
Tento díl je o Adelaide Pyneové s talentem na čtení paprsků snů a "Ředitelem" Griffinem Wintersem s rozvíjejícím se dalším talentem jehož součástí byla práce s energií stínů. Líbilo se mi osazenstvo opatství v podání Delberta, Jeda a Leggetta, dvou psů a paní Trevelyanové. V závěru mě výměna míst na obřadu nepřekvapila. Znovu se setkáme s Calebem Jonesem a jeho chotí Lucindou, mihnou se zde i "pánové" Pierce a Adam Harrow. U vzpomínek Adelaide na život v Americe jsem se dobře bavila. Opět povedený díl, kde je uveden dluh Harperových, který byl v tom přechozím splacen.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Spalující lampa v seznamech

v dalších seznamech1x