Inheritance přehled

Inheritance
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212974/mid_inheritance-212974.jpg 4 3101 3101

Není tomu tak dávno, co byl Dračí jezdec Eragon obyčejným chudým farmářským chlapcem a jeho dračice Safira pouhým modrým kamenem v lese. Nyní právě na nich závisí osud celé civilizace! Dlouhé měsíce výcviku a bojů přinesly mnohá vítězství a naději, ale také srdcervoucí ztrátu.

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

Inheritance , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Inheritance. Přihlašte se a napište ho.

lena.o.knihach
včera 5 z 5

Posledních pár týdnů mi dělala společnost série Odkaz Dračích jezdců. A v podobě audioknih to byl neskutečný zážitek. Svoji zásluhu na tom má samozřejmě i Martin Stránský, jehož charismatický hlas jsem poslouchala ve dne v noci.

Inheritance je nejdelší audiokniha, jakou jsem doposud poslouchala a myslím, že 31 hodin jen tak něco nepřekoná. Já si tento čtvrtý díl užívala dva týdny a konec mě velmi dojal.

Eragon, Safira, Ronan, Arya, Nasuada, Murtagh, Trn, Glaedr - nejen tyto postavy si mě získaly. Nejsou perfektní, postupně se vyvíjely, mají své chyby a já je za to zbožňuju ještě víc. A vy byste je všechny měli poznat.

Mám radost, že si konečně můžu tenhle můj obří rest odškrtnout a že se teď nemusím se světem Eragona loučit, protože na mě čeká Murtagh.

#spoluprace @audioteka_czsk

Luigi1
14.05.2024 5 z 5

Moc se mi tato knížka líbila doporučuji

Ivanka83
24.04.2024 audiokniha 5 z 5

Opět skvělý přednes Martina Stránského. Ten jeho hlas bych mohla poslouchat donekonečna.
A co ke knize ještě dodat? Asi jen, že to byl i pro mě nejlepší díl. Skvělé zakončení série. Až je mi líto, že je už konec. Naštěstí se můžeme těšit na Murtagha.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Inheritance v seznamech

v Právě čtených61x