Nepříliš šťastná rodina přehled

Nepříliš šťastná rodina https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535904/bmid_neprilis-stastna-rodina-6614036f7f1e2.jpg 4 1611 1611

Nejnovější příběh mistryně psychothrilleru – opět dokonale drásavý a neodložitelný. Brecken Hill je drahá adresa. Musíte mít hodně peněz, abyste tu mohli bydlet. Tak jako Fred a Sheila Mertonovi. Žádné bohatství vás však neochrání, když vám u dveří zazvoní vrah. Manželé Mertonovi byli brutálně zabiti pár hodin poté, co přivítali na velikonoční nedělní večeři své tři dospělé děti. Ty jejich smrt pochopitelně těžce nesou. Nebo ne? Na každého z nich čeká pohádkové dědictví. Svého náladového otce nesnášeli a netečná matka se jich nikdy nezastala. Na jednoho z nich to bylo možná už příliš. Ale na koho? Je-li váš sourozenec vrah, chtěli byste to nejspíš vědět...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: audiokniha , Témbr

Not a Happy Family , 2021

Interpreti: Martina Hudečková , Libor Hruška

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nepříliš šťastná rodina. Přihlašte se a napište ho.

Mona7741
23.05.2024 3 z 5

Kniha mě nijak nenadchla, pro mě takové průměrné čtení. Dalo se to, ale rozhodně nepohltilo. A ten závěr.... Čekala jsem mnohem, mnohem více. Žádné zajímavé překvápko se nekonalo.

Twoo
23.05.2024 4 z 5

Precetla jsem za jeden den, s autorkou mam zkusenosti, tak uz vim, co cekat. Toto rozhodne neni nejaka vysoka literatura, ale presto davam 4 hvezdy. Vim, co cekam od thrilleru / detektivky a knizka ucel splnila. Co bych tady vytkla je, ze sice tapete az do konce, ale vlastne nemate sanci. Pripadalo mi to, ze vlastne sama autorka knizku psala tak, ze to proste mohl byt kazdy a pak se v zaveru rozhodla, kdo to teda bude. Klidne se mohla rozhodnout jinak. Takze ty spravne indicie po ceste proste nebyly.

andrea0221
20.05.2024 5 z 5

Do poslední chvíle tápete kdo je vlastně vrah, neustále někdo jiný a rozuzlení je opravdu zajímavé.

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

10 nejčtenějších knih (říjen)

15.10.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Nepříliš šťastná rodina v seznamech

v Právě čtených21x
v Přečtených2 186x