Nemilosrdný král přehled

Nemilosrdný král https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463472/mid_nemilosrdny-kral-77B-463472.jpeg 4 864 864

Mount Trilogy série

New Orleans patří mně. Neznáte moje jméno, ale ovládám všechno, co vidíte – a taky všechno, co nevidíte. Můj vliv nezná hranic a mé požadavky jsou vždy splněny. Nemusel jsem půjčit peníze krachující rodinné palírně, ale těší mě, že je mám v hrsti. Že mám v hrsti ji. Neví, že mě zaujala. Měla být opatrnější. Bude moje. Dostanu ji. Možná si ji dokonce nechám. Je načase, aby mi splatila dluh. Kiero Kilgoreová, už jsi majetkem Lachlana Mounta.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Ruthless King , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nemilosrdný král. Přihlašte se a napište ho.

Knihotyna
25.04.2024 2 z 5

Příběh Kiery a Lachlana. Ona má vlastní firmu. On vlastní New Orleans. Ona neví, že její mrtvý manžel mu dluží peníze. Ale on ví, jak ten dluh splatit - vezme si ji.

Knížka je relativně krátká a bohužel, mě tam zatím chybí chemie mezi hlavními postavami. Nějak z nich necítím to, v co jsem doufala!

---CO SE MI LÍBILO---
- čtivost - kniha rychle ubíhá a za chvíli máte přečteno
- kapitoly z pohledu Lachlana (ale těch zase není tolik :))
- vzpurnost Kiery
- konec! Toto vás donutí kouknout po 2. dílu i kdybyste nechtěli :D (já je mám naštěstí půjčené všechny)

HankaJosefiova
06.04.2024 5 z 5

Jako fakt dobrý. Zhltla jsem to jako nic. Jen mě štve, že druhý díl je v knihovně na poličce až do pondělí. (sobota ráno) Je to strašné útlá knížečka. Nemá cenu se pouštět jen do jednoho dílu.

Ivet_V
25.03.2024 3 z 5

Taková standartní erotika. Dobře se to četlo a rychle to plynulo. Něco tam bylo trochu přitažené za vlasy, ale to tak v tomto žánru bývá. Díky tomu konci si pravděpodobně přečtu i další díl.

10 nejprodávanějších eknih (únor)

23.03.2021

10 nejprodávanějších eknih (leden)

24.02.2021

Knižní novinky (3. týden)

17.01.2021

Už pouhé jméno vyvolává vzrušení zrozené z hněvu, jaký jsem nikdy nezažila. Nenávidím ho za pocity, které ve mně vzbuzuje. Nenávidím ho za to, jak na něj moje tělo reaguje. Nenávidím ho za to, že chci, aby se mě zase dotýkal.

Kniha Nemilosrdný král v seznamech

v Právě čtených9x