Nejkrásnější brouci tropů přehled

Nejkrásnější brouci tropů
https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71451/bmid_nejkrasnejsi-brouci-tropu-LbJ-71451.jpg 4 18 18

Krásná kniha s barevnými fotografiemi těch nejkrásnějších brouků tropických oblastí naší planety. – Barevné fotografie a kresby doplňují knížku o málo známém životě exotických brouků v pralesích a savanách Afriky, v džunglích jihovýchodní Asie a v Jižní Americe. Líčí prostředí, v němž tito zajímaví tvorové žijí, připomíná pozoruhodné vlastnosti některých druhů a popisuje nejzajímavější exempláře, jejich pozorování a lov.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nejkrásnější brouci tropů. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (6)

denib
12.12.2023 4 z 5

Kniha, která v sobě kloubí jak spoustu informací, tak čtivost. Našla jsem v ní fotografie, věcný popis brouků i nějaký ten příběh z jejich pozorování. Jediné, co pro mě bylo náročné, byla spousta latinských názvů, někdy uváděných ve velkém množství na malém prostoru. I tak si je nepamatuji a v tomto množství obzvlášť. Vím, někteří tvorové ani přesný český název nemají, ale prostě mě to vyvádělo z míry. Kromě toho můžu jenom pět chválu.

gonga
18.05.2021 5 z 5

Jedna z nejkrásnějších knih mého dětství. Skvělý text bez jakýchkoliv ideologických vsuvek, vynikajíci fotografie, které by se neztratily ani dnes, jednoduše zázrak na tehdejším knižním trhu. Četl jsem ji stále dokola znovu a znovu až jsem ji uměl skoro nazpaměť.


Uroborus
12.03.2018 5 z 5

Taká krásna knižka, ako takmer všetky z tejto edície. Mal som rád tieto knižky z Academie a zbieral som ich. Všetko hlavné je popísané v komentároch, pod tým mojim :)

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.


Kniha Nejkrásnější brouci tropů v seznamech

v Přečtených23x
v Doporučených3x
v Knihotéce20x
v Chystám se číst3x
v Chci si koupit5x

Štítky knihy

brouci

Autoři knihy

Jaroslav Mareš
česká, 1937 - 2021
Vlastimil Lapáček
česká, 1950