Nejkrásnější brouci tropů

Krásná kniha s barevnými fotografiemi těch nejkrásnějších brouků tropických oblastí naší planety. – Barevné fotografie a kresby doplňují knížku o málo známém životě exotických brouků v pralesích a savanách Afriky, v džunglích jihovýchodní Asie a v Jižní Americe. Líčí prostředí, v němž tito zajímaví tvorové žijí, připomíná pozoruhodné vlastnosti některých druhů a popisuje nejzajímavější exempláře, jejich pozorování a lov....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71451/nejkrasnejsi-brouci-tropu-LbJ-71451.jpg 4.215
Literatura naučná, Příroda, zvířata
Vydáno, Academia

Kniha Nejkrásnější brouci tropů

Uroborus
12.03.2018

Taká krásna knižka, ako takmer všetky z tejto edície. Mal som rád tieto knižky z Academie a zbieral som ich. Všetko hlavné je popísané v komentároch, pod tým mojim :)

schizmo
22.11.2014

Jako malej kluk jsem knihou listoval a pročítal ji stále dokola, stejně jako řadu dalších přírodovědných publikací.

corvo
28.03.2014

V knize je hlavně popsáno 10 druhů největších brouků světa, což samozřejmě nevylučuje, že jsou i nejkrásnější.

Finskej
06.02.2014

Dodnes báječně čtivé vyprávění o honbě za nejkrásnějšími živými klenoty hmyzí říše na této planetě. A nádherné fotografie.