Návrat Temudžajů přehled

Návrat Temudžajů https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499169/bmid_navrat-temudzaju-yDs-499169.jpg 4 162 162

Bratrstvo série

Volavky se chystají do boje s válečníky z východních stepí Volavky se znovu vydávají na cestu v tomto osmém napínavém příběhu z dobrodružné série Bratrstvo. Skandie, vlast bratrstva Volavek, je v ohrožení. Temudžajové, nelítostní válečníci z východních stepí, se nikdy nevzdali plánů na její ovládnutí a nyní jsou zpět. Hal a jeho posádka budou muset zdolat zrádnou ledovou řeku a vodopády, aby se pokusili je zastavit.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Return of the Temujai , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Návrat Temudžajů. Přihlašte se a napište ho.

pepa4081
27.01.2024 5 z 5

Opět skvělé. Doufám, že série nekončí.
Nanejvýš uspokojivé.

Lovehorses365
04.10.2023 5 z 5

Zatím jsem četla jen šestku, sedmičku a tuto a z těchto třech dílů byl tento nejnapínavější.

Zelený_Drak
06.09.2023 2 z 5

Autor dál vaří už převařenou vodu. Závěr je tentokrát hodně rychlý a neuvěřitelný (Volavky měly opravdu víc štěstí než rozumu). A děravý, jak už tu někdo psal - kde je "hranice zhořela"? Je to lepší než Kaldera, ale ne o tolik, abych hodnotila jako Umrlčí tváře. Nijak mě nemrzí, že jsem se k sérii po 4 letech zase vrátila, ale v mém věku už je takový čsový odstup skoro podmínkou toho, aby mi nevadilo, jak je to pořád dokola.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Návrat Temudžajů v seznamech

v Právě čtených2x