Kráľovská odysea přehled

Kráľovská odysea
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162284/kralovska-odysea-162284.jpg 4 154 154

Montgomeryovi série

Rowan je silný, statečný a moudrý. Osud ho předurčil, aby se stal králem. Jura je mladá a krásná, bojovnice a princezna. Jejím osudem je, aby se do něj zamilovala. Poprvé se však nesetkali jako král a princezna, ale náhodně jako muž a žena. Přemohla je vášeň tak nečekaná a mocná, že se v jediném jejich polibku roztříštil celý svět. Avšak žár jeho polibků na jejích rtech ještě nestačil vyhasnout, když Jura zjistila, že rytíř, se kterým se sešla na tajné schůzce, není nikdo jiný než nenáviděný a obávaný princ Rowan!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Maiden , 1988

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kráľovská odysea. Přihlašte se a napište ho.

miruska1
19.03.2020 4 z 5

Pěkný příběh. Ale ten závěr...... No.... Skončilo to sice dobře, ale bolo to tak nějak rychle ukončené.

luci2
21.11.2019 2 z 5

Nebyla to špatná knížka, ale jaksi mě tolik nenadchla. Myšlenka příběhu je hezká, ale domnívám se, ze mohla být lépe propracovana. Pak by byl dej a postavy více strhující. Většinou mám problém se od knihy odlepit, avšak u tohoto příběhu nebylo problém knihu odložit i na několik dnů. Autorka má určitě lepší díla než je bohužel toto, ale i tak jsem rada, ze jsem měla možnost si ho přečíst.

marketa4469
30.03.2019 5 z 5

Velmi pěkná kniha. S touto spisovatelkou jsem teprve začala, ale knihy se mi velice líbí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kráľovská odysea v seznamech

v Právě čtených1x