Nabodnutý přehled

Nabodnutý
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521253/bmid_nabodnuty-65dcb3cf67a11.jpg 5 27 27

Kroniky železného druida série

< 8. díl

Už osmý díl populární série o dva tisíce let starém druidovi (který už není poslední) a jeho přátelích i nepřátelích. Pokud hledáte někoho, kdo vyběhne s bohy severskými i keltskými, nedělá si starosti s čarodějnicemi a na upíry má insiderské páky, je Atticus váš člověk!

Literatura světová Fantasy Mytologie
Vydáno: , Laser-books (Laser)

Staked, 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nabodnutý. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (8)

orson
13.10.2024 5 z 5

Asi jeden z nejlepších dílů série, možná proto, že se konečně některé příběhy uzavírají a teď už netrpělivě vyhlížím závěrečný devátý díl, doufám, že vyjde dříve, než zapomenu ty předchozí!

Duchoslp
07.10.2024 4 z 5

Rozdělení děje do tří linií knížce trošku ubírá na šťávě. Nicméně některé kapitoly se uzavírají, abychom se mohli těšit na něco velkolepého. Jsem zvědavá, kam se bude příběh ubírat dál

cori
23.09.2024 3 z 5

(SPOILER) Další mezihra před blížícím se Ragnarökem vyřeší některé dílčí problémy. Granuaile se zbaví Lokiho cejchu a získá plášť neviditelnosti před věštbami, Atticus zlikviduje otravného Drasche, arcidruid získává malé učedníky ze smíšených vlkodlačích rodin. Cesty trojice se sejdou v Římě, kde si konečně můžou vyřídit účty s upírem Theophilem. Takovýmto tempem se Ragnaröku jen tak nedočkáme.

Rebel, Samotářka a další knižní novinky (16. týden)

14.04.2024

Kniha Nabodnutý v seznamech