Nabodnutý přehled

Nabodnutý
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521253/bmid_nabodnuty-65dcb3cf67a11.jpg 5 14 14

Kroniky železného druida série

< 8. díl

Už osmý díl populární série o dva tisíce let starém druidovi (který už není poslední) a jeho přátelích i nepřátelích. Pokud hledáte někoho, kdo vyběhne s bohy severskými i keltskými, nedělá si starosti s čarodějnicemi a na upíry má insiderské páky, je Atticus váš člověk!

Literatura světová Fantasy Mytologie
Vydáno: , Laser-books (Laser)
Originální název:

Staked , 2016


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nabodnutý. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (4)

pejty
20.05.2024 5 z 5

Další výborná kniha ze série Železného druida. Trochu mi vadilo neustálé skákání z jednoho příběhu do druhého, ale naštěstí jen trochu. Moc jsem si knihu užil a už se těším na další a bohužel už poslední díl.

luculi
20.05.2024 5 z 5

Zbožňuji, když si někteří autoři uvědomují, že mezi jednotlivými knihami můžou být několikaleté rozestupy, a že ne každý čtenář má možnost přečíst celou sérii na jeden zátah. A právě kvůli tomu stvoří úvodní shrnutí. Sice je to jen na čtyři stránky, ale krásně je tam vidět základní linka od prvního dílu až k tomuto osmému.

Donutilo mě to i sepsat chronologické řazení všech dílů a doprovodných povídek, abych se jednou, až to budu číst znovu, zorientovala časově a neměla v tom zmatky. Tuhle sérii dávám dohromady a čtu už devět let a musím přiznat, že ty mezery v paměti prostě jsou...

Atticus už není jediným druidem na světě. A jelikož tohle "povolání"znamená jen samé potíže, rozšířením svých řad se jaksi znásobily. Moc mě bavilo sledovat ty jejich eskapády, které z počátku řešili odděleně v různých částech světa. Měli své vlastní úkoly nezávisle na sobě do doby, než se museli sejít.

Našla jsem tu pouze dvě věci, které mi trošku neseděly. A to, že Owen, který je de facto starší než Attik mluví až moc jako dlaždič. A za druhé, že v podstatě má téměř totožný humor jako on. Tak trochu charakter jako přes kopírák, i když samozřejmě nejsou úplně totožní.

Jinak to byla zase výborná dobrodružství, jelikož se toho stalo mnoho, než došlo na závěrečnou zteč. Spousta humoru, vtipných hlášek, ale i smutných momentů. Protože, i když jde o sérii zaměřenou na vtip, tak je plná bojů a ty vždy pro někoho skončí špatně. Po těch letech už je to taková nostalgie, a i když se těším na zbývající dva díly, bude to smutné loučení.


MilanKop
30.04.2024 5 z 5

Další skvělá kniha o Attikovi a jeho přátelích. Nic knize nechybělo a vše šlapalo jak má. Ten nezbývá než čekat na poslední díl. :)

všechny komentáře

Související novinky (1)

Rebel, Samotářka a další knižní novinky (16. týden)

14.04.2024


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.


Kniha Nabodnutý v seznamech

v Právě čtených1x
v Přečtených18x
ve Čtenářské výzvě4x
v Doporučených1x
v Knihotéce55x
v Chystám se číst37x
v Chci si koupit50x
v dalších seznamech2x

Autorovy další knížky

Kevin Hearne
americká, 1970
2012  83%Prohnaný
2015  88%Gaiin štít
2019  83%Útok obrů
2012  89%Proklatý
2013  88%Praštěný