Julie mezi slovy přehled

Julie mezi slovy https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458508/bmid_julie-mezi-slovy-1e5-458508.jpeg 4 103 103

Na pozadí krátkých poutavých příběhů kniha přináší výklad řady pojmů, které ze světa dospělých pronikají do světa dětí. Julie mezi slovy se dotýká tématu rozvodu rodičů a rozpadu rodiny i vytváření citových vazeb k novým partnerům rodičů a jejich dětem. Pro dětského čtenáře otevírá naději na vyrovnání se s jednou z nejbolestnějších zkušeností dětství. Druhé, rozšířené vydání úspěšné a oceňované knihy autorka na přání malých čtenářů doplnila o další dobrodružství. A i když se občas vloudí nějaký smutek, všechno má nakonec dobré řešení a šťastný konec.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Julie mezi slovy. Přihlašte se a napište ho.

Miroslavacte
06.04.2024 5 z 5

Zajímalo mě, jak Dvořáková přistupuje k jinému typu textu. Bylo to skvělé.

Mibaf
21.03.2024 5 z 5

Přečteno. Bylo to skvělé. Tečka.

Haczek
20.03.2024 4 z 5

Skvela kniha se specialnim postavenim v detske literature. Rozebira problemy rozchodu rodicu, szivani s novou rodinou, alkoholismu, dluhu a spoustu dalších zajimavych temat. Moc hezky napsano, krasne ilustrace. Jedinou hvezdicku dolu davam za fyzicke tresty. Myslim, ze tohle uz do moderni detske knihy nepatri a naopak by mohly jit knihy prikladem, jak toto resit jinak a lepe.

Knižní novinky (47. týden)

15.11.2020

Knižní novinky (3. - 10. 10.)

03.10.2013

Ocenění knihy (1)

2014 - Zlatá stuha (Literární část: Beletrie pro mládež)

Kniha Julie mezi slovy v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech4x

pro děti rozvod rodinné vztahy pro rodiče

Petra Dvořáková
česká, 1977