Inspektor s velkým ptákem přehled

Inspektor s velkým ptákem https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425635/bmid_inspektor-s-velkym-ptakem-Txn-425635.jpg 4 286 286

Inspektor Prevít série

Inspektor Prévit souhlasí s tím, že se stane volavkou a přiláká na sebe ty, kteří jsou přesvědčeni, že má u sebe něco, co se nemělo nikdy objevit na veřejnosti – flash disk s citlivými daty. A tak si Prévit mění identitu a stěhuje se do malého městečka Chocowinity v Severní Karolíně, kde si na břehu pronajme domek. O něco později se v okolí jeho domu, na jeho verandě a nakonec i na jeho hlavě začne objevovat velký pták – papoušek ara arakanga, který se rozhodne u inspektora ubytovat. Na protější straně zátoky se mezitím také ubytuje tajemný muž, který Prévita nepřetržitě sleduje. Není však jasné, zda ho má chránit, nebo naopak zlikvidovat…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Inspektor s velkým ptákem. Přihlašte se a napište ho.

alabra
včera 5 z 5

Humor ve velké míře hraničící s parodií na kriminální tvorbu, skvělá volba, tady nevadí to přepatnáctění, které mi překáželo u Hráče, naopak, kam až..... Skvělý odpočinkový poslech audioknihy.

playada
24.05.2024 2 z 5

Asi si dám od Previta chvíli pauzu. Všeho moc škodí. Inspektor nám nějak zpychnul. Asi si dá brzy " na pusinku ". Ale třeba se zas odrazí ode dna a bude zase normální.

IVANA0123
24.05.2024 5 z 5

Tak už podruhé jsem se bavila u detektivky Františka Niedla a bavila jsem se dobře a asi ještě víc než u prvního dílu. Humor v těchto knihách je takový specifický, možná místy až švejkovský. I ta vlastní detektivní linka je taková jiná, kdy pátrání spíš na osobu detektiva často "padá", než by on sám byl nějak moc iniciativní. Beru to jako oddechovku od drsnějších knih tohoto žánru, i když popravdě v tomto díle bylo těch mrtvol požehnaně. Ale vznikaly tak nějak mimochodem a občas skoro komicky. Prévit je prostě hodně svůj a mně se tento styl líbí. 4,8*
(5/24)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Inspektor s velkým ptákem v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech5x