Hodinář přehled

Hodinář
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535993/bmid_hodinar-66151213bedf0.jpg 4 1197 1197

Případy Lincolna Rhyma série

Sedmý případ Lincolna Rhyma. Za mrazivé prosincové noci, kdy na černé obloze nad New Yorkem září úplněk, jsou brutálně zavražděni dva lidé. Jejich trýznivou smrt doprovází cynická pachatelova vizitka: hodiny s tváří měsíce na ciferníku, které odtikávají poslední minuty života obětí. Lincoln Rhyme má na dopadení šíleného Hodináře jen několik hodin, protože pachatel dal jasně najevo, že další útok je jen otázkou striktně vymezeného času.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

The Cold Moon, 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hodinář. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (178)

abssint
08.10.2024 4 z 5

Čtivé, napínavé… ale těch zvratů a překroucených pravd a překvapivých momentů bylo až moc. Z těch by se daly poskládat další tři knihy. Ale bavila jsem se. Za 4* určitě stojí.

LuckaK.088
04.09.2024 5 z 5

Tak zamotaný kriminální thriller s tolika zvraty jsem snad ještě nečetla. Když jsem si poprvé říkala, že už je přece vše jasné, tak proč má kniha ještě tolik stránek, tak jsem vážně nečekala, že ten "aha" moment není poslední. Skvělé.
Začala jsem sedmým dílem kvůli ČV s hodinami, ale už teď je mi jasné, že si sérii s Rhymem a Sachsovou dám pěkně od začátku.

Veronika13
28.08.2024 3 z 5

Chvíli mi trvalo, než jsem se do knihy začetla, a to tak, že jsem si i musela prodloužit výpůjční lhůtu v knihovně, nakonec se mi to však podařilo a musím říct, že mě kniha i bavila. Zvratů bezpočet, stejně jako postav, až jsem chvílemi nevěděla, kdo je kdo :-) Ale jsem ráda, že jsem si díky čtenářské výzvě rozšířila obzory o dalšího autora detektivek.

Ignis fatuus, Host a další knižní novinky (23. týden)

02.06.2024

Kniha Hodinář v seznamech