Pád přehled

Pád
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533128/bmid_pad-65def3c14af66.jpg 4 17 17

Hellboy v pekle série

1. díl

Hellboy je po smrti a probouzí se v pekle - na místě svého zrození -, kde ho čekají prazvláštní i zcela nové zážitky. Autorem scénáře i kresby minisérie je sám Hellboyův tvůrce, Mike Mignola.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pád. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (5)

RaptoR
24.06.2024 5 z 5

Tohle je Hellboy v celé jeho (posmrtné) kráse. S tvrdým pravým hákem, v nevzhledném baloňáku a mlhavou představou toho, co na něj čeká v budoucnu.
Více v recenzích.

3DD!3
08.05.2024 5 z 5

(SPOILER) Vynikající! Hellboyův skon a propad do dávno opuštěné domoviny v sobě nese příslib něčeho velkého. A něčeho velkého se nám vskutku dostane. Obrovské nestvůry jsou však jen patinkou nad obnažováním kostí pekelníkova osudu. Satan je mrtvý mimochodem. Kdo ho zabil?

FireOfFilth
08.04.2024 5 z 5

Konečně tu máme sérii Hellboy v Pekle a musím hned na začátku říct, že mě to hodně sedlo. Náš pekelník opět v rukou Mignoly vypadá prostě skvostně. Mě jeho kresba vždycky bavila a patří k Hellboyovi plus barvy Dawa Stawarta.
S Hellboyem prozkoumáme peklo a jeho některé zákoutí. Tento výlet jsem si maximálně užil.
Hodnotím 90 %.

Zatím zde není žádná související novinka.

Nikdy jsem ho neměla v lásce, ale musím přiznat, že měl důstojný konec. (Baba Jaga)

Svět není spravedlivý. To bys měl vědět lépe než kdokoli jiný. (Edward Greey)

A do hajzlu. (Hellboy)

Kniha Pád v seznamech