Francouzština pro samouky přehled

Francouzština pro samouky https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/438698/bmid_francouzstina-pro-samouky-i4Y-438698.jpg 4 22 22

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Francouzština pro samouky. Přihlašte se a napište ho.

ddkk
10.01.2018 5 z 5

Přehledná, klasická učebnice, moc mi pomohla při studiu nádherného jazyka, Rodilý mluvčí je fajn, ale bez srozumitelné a přehledně vysvětlené gramatiky a její logiky to prostě nejde. Alespoň já potřebuju mít i v jazyku systém. Sláva dvojici Pravda-Pravdová! :-)

bookemma
31.12.2013 5 z 5

Výborná kniha, která mě naučila skutečné základy francouzštiny užívající se v běžné praxi. Překvapilo mě, jak dobře a rychle jsem zvládla gramatiku i slovíčka. Učím se sama doma a až na gymnáziu budeme mít francouzštinu, nebudu v tom "plavat". Jediné, co mi trochu vadí, je dosti málo slovíček k osvojení. Další kniha nebo slovník je proto nezbytností.

Clevo
09.01.2013 3 z 5

Velice šikovná učebnice pro všechny, kteří začínají od píky. Velmi dobře vysvětlená gramatika, dostatek cvičení. Její nevýhodou je ale poněkud omezená slovní zásoba.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Francouzština pro samouky v seznamech