Jamaica Lane přehled

Jamaica Lane https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/281087/mid_jamaica-lane-U5f-281087.jpg 4 1121 1121

Dublin Street série

Přitažliví muži přivádějí plachou Olivii do rozpaků. Nastal čas to změnit! Olivie je sympatická, krásná mladá žena, ale bojí se navazovat jakýkoli kontakt s muži. Jakmile ji některý osloví, hned zčervená. Nepovažuje se za přitažlivou a s partnerskou intimitou nemá skoro žádné zkušenosti.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jamaica Lane. Přihlašte se a napište ho.

MAU256
04.03.2024 5 z 5

Další krásně čtivý díl této série. Nate si v sobě nesl svoje démony minulosti a měl je v srdci jako štít. Byl to skvělý kamarád, takže Olivii na její žádost nemohl říci ne, vlastně ani nechtěl. Jenže Liv se mu dostala pod kůži a on dostal strach. Už se těším na příběhy dalších človíčků této partičky. Jako odpočinkové čtení, určitě doporučuji celou sérii.

Pája699
29.12.2023 5 z 5

Tak tohle bylo pohlazení po duši :-) Troufám si říct, že je to asi zatím nejlepší díl, celé téhle úžasné série.

Moc se mi líbí, že ve všech dílech zůstávají v pozadí všichni kamarádi.

Nate a Liv......oba byli takový zlatíčka. Bylo to příjemné oddechové čtení s erotickým nábojem.

Těším se na další díl....

Terezzie
13.12.2023 4 z 5

Skvělá oddechovka pro dlouhé večery s knihou , bavilo mě to , dej hezky plynul , postavy jako vždy skvěle seděli a nemám co vytknout ,
Opět doporučuji .

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jamaica Lane v seznamech

v Právě čtených8x