Druhý břeh přehled

Druhý břeh https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510249/bmid_druhy-breh-R6h-510249.JPG 4 296 296

Kočár do neznáma série

Příběh z přelomu 18. a 19. století. Sestry Hermína a Stefanie, které po revoluci uprchly z Francie, nacházejí po dlouhé a dobrodružné cestě Evropou nový domov v Čechách.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Druhý břeh. Přihlašte se a napište ho.

gabriela8704
včera 5 z 5

Opět strhující čtení. Jestli mě něco dostalo z truchleni všedních dní tak jsou to knihy od této autorky. A opět ten fanatismus, co zatemnil někomu mozek. Kdy se poučíme? Už se těším na pokračování.

brunettlibrary
15.05.2024 1 z 5

Třetí díl série mě přesvědčil, že již další dva díly číst nechci. Děj je čím dál víc vyhrocený a překombinovaný. Hlavní hrdinka dělá úplně nesmyslné kroky, chce po všech pomoc a nakonec za ni není vděčná. To by mě čerti brali pro takové chování. Nevím, proč autorka pozměnila povahu hlavní hrdinky, ale dělat to neměla. Příběh plyne, ovšem někdy méně je více. Někdy jsem se přistihla, že mě víc zajímaly názory a postoje vedlejších postav. Tento díl musím označit za nejslabší.

likaf
18.03.2024 5 z 5

Třetí díl je opět plný napětí a nejrůznějších zápletek. Pokračuji ke 4. dílu. Doporučuji

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Druhý břeh v seznamech

v Právě čtených3x