Škola na odstřel přehled

Škola na odstřel
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525384/bmid_denik-maleho-poseroutky-18-skola-na-65412396b0183.jpg 4 36 36

Pro Grega Heffleyho zatím škola nebyla právě procházkou růžovým sadem. Když tedy hrozí uzavření rozpadající se budovy, nijak zvlášť ho to netrápí. Jenže pak se ukáže, že by mohl skončit v jiné škole než jeho nejlepší kamarád Rowley Jefferson, a to úplně mění situaci. Dokážou Greg a jeho spolužáci zachránit svoji starou školu dřív, než se její brány definitivně uzavřou? Nebo pro Grega začíná úplně nová životní kapitola?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , CooBoo

No Brainer, 2023

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Škola na odstřel. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (6)

Housebox
26.06.2024 4 z 5

Je to supr dupr vykrupr dobrá knížka. Když jsem to četl na záchodě, tak mi úplně uschlo ***** u zadku.

Akléda_
27.02.2024 3 z 5

Po roce už tradičně další díl Poseroutky. Jo, už dávno nejsem cílovka, ale ano, stále to budu číst. Je to skvělá nostalgie, mám to přečtené za chvilku a stále mě to baví. Autor se teda někdy už dost opakuje, ale chápu, že u osmnáctého dílu se těžko vymýšlí něco nového. Zároveň mě trochu deptá že jsou všechny ty postavy pořád stejně staré a já ne :D Ale jinak k tomu nemám moc co říct, baví mě to, i když vím že už jsem z toho vyrostla a že to není nic přelomového. A další díl si určitě přečtu. Vlastně tak trochu doufám, že tahle série nikdy nepřestane vycházet.

horalkaH
09.02.2024 3 z 5

Já mám ráda Deník malého poseroutky ale řekla bych že čím jsou novější díly tím jsou horší teď se vlastně třeba do půlky knížky omílalo jak je škola strašná a už mě to přwstávalo bavit ale 3 hvězdičky protože jinak mám Dmp ráda

Žebříček 10 nejprodávanějších knih pro děti a mládež za rok 2023

24.01.2024

Poslední gambit, Kéž bys tu byl a další knižní novinky (46. týden)

12.11.2023

Ocenění knihy (1)

2023 - Český bestseller (Literatura pro děti a mládež)

Kniha Škola na odstřel v seznamech

v dalších seznamech1x