Škola na odstřel

Škola na odstřel https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525384/bmid_denik-maleho-poseroutky-18-skola-na-65412396b0183.jpg 4 25 5

Pro Grega Heffleyho zatím škola nebyla právě procházkou růžovým sadem. Když tedy hrozí uzavření rozpadající se budovy, nijak zvlášť ho to netrápí. Jenže pak se ukáže, že by mohl skončit v jiné škole než jeho nejlepší kamarád Rowley Jefferson, a to úplně mění situaci. Dokážou Greg a jeho spolužáci zachránit svoji starou školu dřív, než se její brány definitivně uzavřou? Nebo pro Grega začíná úplně nová životní kapitola?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , CooBoo

No Brainer , 2023

Akléda_
27.02.2024 3 z 5

Po roce už tradičně další díl Poseroutky. Jo, už dávno nejsem cílovka, ale ano, stále to budu číst. Je to skvělá nostalgie, mám to přečtené za chvilku a stále mě to baví. Autor se teda někdy už dost opakuje, ale chápu, že u osmnáctého dílu se těžko vymýšlí něco nového. Zároveň mě trochu deptá že jsou všechny ty postavy pořád stejně staré a já ne :D Ale jinak k tomu nemám moc co říct, baví mě to, i když vím že už jsem z toho vyrostla a že to není nic přelomového. A další díl si určitě přečtu. Vlastně tak trochu doufám, že tahle série nikdy nepřestane vycházet.

horalkaH
09.02.2024 3 z 5

Já mám ráda Deník malého poseroutky ale řekla bych že čím jsou novější díly tím jsou horší teď se vlastně třeba do půlky knížky omílalo jak je škola strašná a už mě to přwstávalo bavit ale 3 hvězdičky protože jinak mám Dmp ráda

StateOliver
21.01.2024 4 z 5

Deník malého poseroutky 18 se mi líbil méně, protože v tomto díle se míň vyskytoval Greg. Bylo to o tom, že Gregova škola byla v horším a horším stavu a školu nakonec uzavřeli. V tomto díle se Greg snaží na poslední chvíli zabránit uzavření školy.

postrach
03.01.2024 4 z 5

Opravdu jde znát kolikátý díl to uř je.Trochu nuda.

Lachtaan
27.11.2023 4 z 5

Greg po vzoru Simpsonových nikdy nezestárne a dokud Kinneymu nedojdou nápady, budeme s ním dospívat ještě dalších x let. A třebaže já tuhle sérii fakt miluju, vyrostl a dospěl jsem s ní a zrovna v tomto díle cením spoustu odkazů na vedlejší postavy, co se naposledy objevily před více jak 10 díly, už to na mě nemá takový impakt jako když jsem poseroutky začínal číst ve stejném věku, jako by měl být cca Greg sám. Je to pořád fajn, stále je co rozvíjet, ale v porovnání s Poslední kapkou nebo Psím životem už to nemá takové grády a srdíčko.

Kniha Škola na odstřel je v