Wíbuch Plýny

Wíbuch Plýny https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504289/bmid_wibuch-plyny-aGh-504289.jpg 4 74 20

Greg se vydává za slávou – a bude to nářez! Greg vyjíždí na šňůru se svým bratrem Rodrickem a jeho kapelou Wíbuschná plýna! Jenže to ještě netuší, do čeho jde. Brzo pozná i odvrácenou tvář rockové slávy. Probdělé noci, nezaplacené koncerty, hádky mezi členy kapely a finanční trable jsou na denním pořádku a Greg si vůbec není jistý, jestli je na cestě ke hvězdám… nebo jenom k WÍBUCHU!... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Diary of a Wimpy Kid: Diper Överlöde , 2022

Netopyr07
07.12.2023 3 z 5

Mno.. jako oddechovka to ušlo, ale nejvtipnější mi stejně přišel Výlet za všechny peníze ;-)

gymplačkaanička
23.11.2023 5 z 5

Tato série je moje srdcovka již spousty let a přesto, že odrůstám těmto dětským knížkám, Deníky malého poseroutky v četbě prostě nesmí chybět. Tento díl ale bohužel nedosahuje takové kvality jako ty předchozí. Možná je to již vyčerpaností nápadů po tolika dílech, možná jen tím, že se příběh tentokrát točil více kolem Gregova staršího bratra Rodricka. No, další díly napoví...

MollyCornelia
07.11.2023 4 z 5

4*/5*
Nejsem už cílovka, ale stejně mám poseroutku ráda a knihy mě umí pobavit. Tehle díl mi opravdu sedl a bavil mne. Přijde mi, že Rodrick a jeho skupina jsou ujetí víc než je nutné i pro potřeby poseroutky, ale ztřeštěnost je jeden z důvodů oblíbenosti této série.
Doporučuji puberťákům cca od 10 let.

Knihomolka506
25.10.2023 5 z 5

Další dobrodružství malého ( teď už bych řekla většího :)) posery. Je více samostatnější, ale pořád dělá blbiny a to se mi něm líbí:)
Co se stane , když se starším bráchou Rodrickem a jeho hlasitými kupány pojede na turné kapely?

Kniha napoví:)

marketa3815
29.04.2023 2 z 5

Naše druhačka (8 let) má poseroutku fakt ráda, ale tento díl je prý hrozná blbina, která ji vůbec nebaví.

Terii_K
17.04.2023 5 z 5

Další skvělá práce Jeffa :)
Deníky malého poseroutky mám přečtené úplně všechny a i když jsem je četla hlavně na prvním stupni, i teď s radostí dokupuji další nové díly a jen se těším na pokračování. Moc moc moc doporučuji i předchozí knihy!!

jajsemenyk
13.04.2023 5 z 5

Dobré počtení, ale trochu málo Grega :)

HonzikCZ
28.03.2023 5 z 5

Za mě dobrý. Ale mohlo to být víc o Gregorim

Kopretina
26.03.2023 2 z 5

U tohoto dílu jsem se spíše nudila, přišel mi takový umělý.

Pert
07.02.2023 4 z 5

Tenhle díl byl trochu jiný, než předchozí a Greg tam moc nebyl, což mě trošku zklamalo. Jinak dobré počtení, ale doufám, že v případných pokračováních se bude autor zase více věnovat Gregovi.

Štěpinambura
03.02.2023 5 z 5

Opět žádné výhrady - perfektní počtení!

Vlak0078
23.01.2023 2 z 5

Tak to mě zklamalo. Knihu jsem celou nepřečetla, je v podstatě jen o Rodrickovi a jeho bezvýznamné kapele a Greg je najednou vedlejší postava. Kvalita očividně uvadla, autor se snaží dál z knih ždímat peníze a slávu, ale měl by se spíš držet starého dobrého Grega.

Akléda_
11.01.2023 3 z 5

Nebudeme si lhát do kapsy, já čtu Poseroutku čistě kvůli té vlně nostalgie, kterou při čtení zažívám. Už pár let nejsem cílovka, ale čtení mě stejně baví a k postavám se ráda vracím. Musím říct, že v tomhle díle mě autor dost překvapil, protože to bylo originální a nijak to nevykrádalo předchozí díly. Bylo to vtipné, svižné, přečteno jsem měla za hodinku a půl, odpočinula jsem si a prostě mě to bavilo. Dostala jsem to, co jsem chtěla a to mi stačí. Pokud máte ovšem ve svém okolí někoho v mladších náct letech, věřím tomu, že si celou sérii zamiluje.

nicolettkaa
07.01.2023

Jako předešlé roky jsem knihu koupila pro synovce. Ten ji měl přečtenou během chvilky a říkal, že dobrý. Jak ho znám, tak u jednoho přečtení neskončí. U cílové skupiny tedy obstojí.
Za mě teda už hodně slabé (oproti prvním dílům).

Knihomolka2009
05.01.2023 3 z 5

Opět jako u předešlých dílů je to prostě knížka pro mladší děti, u které se ale určitě občas pobaví i ti starší. Zrovna tady se příběh točil hlavně okolo Gregova bratra a jeho kapely, takže to vytvořilo spoustu zábavných scén. Ještě k tomu se příběh čte velmi rychle, takže vám to rychle uteče.

dájavídek
01.01.2023 5 z 5

Za mně výborná kniha! Líbila se mi! Prostě rozpad :D.

Varjohukka
29.12.2022 4 z 5

Poseroutka na Vánoce je už taková klasika. Hrozně moc jsem se na další pokračování těšila, ale tenhle díl je hlavně o Rodrickovi a jeho kapele a tak přišlo trošku zklamání. Pořád bylo fajn to číst, ale něco tomu tentokrát chybělo.

postrach
30.11.2022 5 z 5

Povedená oddechovka.

Nasko
26.11.2022 5 z 5

Už tak osm knih zpátky jsem si říkala, že Jeff Kinney už napsal o všem, o čem mohl, že se to brzo začne opakovat a přestane to být originální a vtipné.

A nepřestalo. Plýna byla skvělá.

Btw. Poseroutka se dá číst v každém věku a nenechte se odradit hloupými řečmi, že pro 18+ už je to trapné. Není. :)

Lachtaan
26.11.2022 4 z 5

Poprvé za celou už fakt dlouhou sérii Poseroutkových deníků nemám možnost sázet maximální hodnocení. A to ne proto, že bych cítil, že má Kinney už přestat. Vzhledem k tomu, že mu jeho svět funguje obdobně jako například svět Simpsonových, kde se neřeší stárnutí, tohle půjde ždímat ještě nějaký ten rok a já budu u toho. Jen mi to tentokrát přišlo hrozně málo osobní, asi mě víc zajímají trable samotného Grega, než když popisuje celých 200 stran jiné postavy a sám je tam jen na okraj.