Ďábelské hry přehled

Ďábelské hry
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532614/bmid_dabelske-hry-65d5dfa8646be.png 5 2213 2213

Případy Kim Stoneové #2 Kim Stoneovou a její vyšetřovací tým povolají k nálezu zmrzačeného těla – oběť je však zároveň pachatelem brutálního znásilnění. Že by vzal někdo spravedlnost do svých rukou? Kim současně pátrá po skupině pedofilů, brzy však zjistí, že se stala sama terčem nebezpečné osoby. Ta zná každou její slabinu. A rozhodla se vyzkoušet na ní svůj zvrácený experiment. Kim ví, že každý další krok může být smrtící. A tentokrát je to osobní. Neboť čím větší zlo, tím ďábelštější hra...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Témbr

Evil Games , 2015

Interpreti: Jitka Ježková

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ďábelské hry. Přihlašte se a napište ho.

lil320
07.06.2024 5 z 5

Tuto knihu pokládám zatím za nejlepší dílo této autorky. Četla jsem Vražednou mysl, a Spletité lži, ale Ďábelské hry se mi jednoznačně líbily nejvíce. Moc se mi líbilo číst a vnímat duševní pochody doktorky v přímém přenosu. Neotřelé téma. Přečetla jsem hodně kriminálek, ale tato doktorka je v tomto top. Těším se na další knihu, na kterou byl už odkaz.

evask
19.05.2024 4 z 5

Ta teda byla ďábelská, ta doktorka!

Shardlake
13.05.2024 5 z 5

Další příběh o vyšetřování Kim Stoneové a jejího týmu neměl chybu. Zvrácená psychiatrička Alex, která nepracuje pro dobro svých klientů ale pro své vlastní pohnutky, gradace děje a opět skvělé rozuzlení! Těším se na další díl série.

Knižní novinky (30. 1. - 5. 2.)

29.01.2017

Kniha Ďábelské hry v seznamech