Černá díra přehled

Černá díra
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533284/bmid_cerna-dira-65e19ec914697.jpg 4 642 642

Freyja & Huldar série

Drastická hrozba z minulosti se naplňuje! Je opravdu nutné brát tak vážně vzkaz třináctiletého školáka, který kdysi v časové schránce zanechal nenávistný vzkaz prorokující smrt hned několika lidem? Detektiv Huldar zastává názor, že vyšetřování banální patálie dostal na starost jedině proto, aby ho vedení policie drželo stranou od skutečných případů, poněvadž v tom minulém přišel o morální kredit i o post šéfa oddělení. Pátrání mu naštěstí umožní znovu se scházet s dětskou psycholožkou Freyjou, která mu snad osvětlí, jak vyšinutému mozku čelí. Jenže pak jsou v jistém zahradním bazénku nalezeny useknuté ruce, krátce nato se najde i jejich brutálně zavražděný majitel a poté další tělo, přičemž jména mrtvých odpovídají iniciálám ze seznamu. Je to na mírumilovném Islandu stále jen náhoda, anebo se tu někdo drasticky mstí? Druhý díl islandské trilogie s detektivem Huldarem a psycholožkou Freyjou.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: audiokniha , OneHotBook

Sogið , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Černá díra. Přihlašte se a napište ho.

Veronika2692
10.04.2024 5 z 5

Yrsa je jistota, i když musím říct, že mě od ní více baví knihy hororově laděné. Ale nedá se nic vytknout, opět vydařená knížka

monushka
11.02.2024 4 z 5

Povedený druhý díl série. Yrsa je sázka na jistotu, i když tentokráte jsem pachatele odhadla hned během začátku. U sérií mám ráda, když sleduji vývoj hlavních charakterů. V tomto případě Freyji a Huldara.Těším se, až si přečtu třetí díl.

Lenkys
08.02.2024 5 z 5

Tento druhý díl mě bavil o dost víc než první. Nenapadá mě nic co bych mohla vytknout. Dávám tedy s klidným svědomím 5 hvězdiček.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Černá díra v seznamech

v Právě čtených10x