Čas žít, čas zabíjet přehled

Čas žít, čas zabíjet https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416194/bmid_cas-zit-cas-zabijet-C9o-416194.jpg 5 380 380

Bakly série

Bývalý gladiátor, bývalý nájemný bijec, vrah. Kráčí z temnoty do temnoty, nikdo a nic ho nemůže zastavit. Nemá rád lidi a ty, na kterých mu záleží, je možné spočítat na prstech jedné ruky. Přesto, nebo právě proto, existuje mnohem víc těch, jejichž životy zachránil, než těch, které zabil. A v zabíjení je nejlepší.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čas žít, čas zabíjet. Přihlašte se a napište ho.

Hunters
19.05.2023 5 z 5

V Kundapálí máme jedno takový pořekadlo: "Dvakrát měř, jednou řež ...a nejez jezevčíky." A krásně se hodí k této knize. Teda ne, že by zde někdo vařil štěkanátky, ale jde o to, že se v knize mířilo dost přesně a řezali se tam hlava nehlava. A tak to má být. Budha s vámi a zlej pryč.

Frizer
11.04.2023 3 z 5

Není to můj šálek kávy. Knížku jsem odložil po polovině, v podstatě jsem nenašel nic co bych nečetl jinde a v lepším podání....tyhle povídkové "Rambo Fantasy" knížky měly dávno skončit v propadlišti dějin.

kokrokr
06.03.2022 3 z 5

Bakly se čte dobře a dokáže zaujmout čtenáře drsné fantasy. V mladším věku bych patrně přidal, teď to vidím na lepší tři body. Přikláním se k názoru čtenáře „LavinaVRovine” že nenudí, ale nepřekvapí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čas žít, čas zabíjet v seznamech

v Právě čtených12x
v dalších seznamech1x