Bůh před soudem: otevřený dialog přehled

Bůh před soudem: otevřený dialog
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378236/bmid_buh-pred-soudem-otevreny-dialog-WB1-378236.JPG 4 18 18

V životě člověka se stále znovu objevují otázky, které se týkají absolutních hodnot: Existuje spravednost? Proč je na světě tolik utrpení? Jak je možné, že dobrým lidem se často nedaří a zlým se daří dobře? Bude svět existovat věčně?

Literatura světová Duchovní literatura
Vydáno: , Maranatha

Allmächtig? Ohnmächtig?Gerecht? Ein Dialog über Gott und sein hendeln , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bůh před soudem: otevřený dialog. Přihlašte se a napište ho.

Metcheque
20.06.2021 4 z 5

Objeveno v knihobudce, přečteno v lese cestou na Ostrý. Konečně pořádná náboženská agitace podložena poměrně dobrými logickými argumenty. Při hlubším rozboru se tam samozřejmě objevují klasické psychologické finty (práce s pocitem viny) a logické pasti, ale ve srovnání s produkcí Brněnské tiskové misie či brožur Watchtower je to jako postavit Gramsciho vedle Husáka.

Sponzorováno 33. nejbohatším Čechem. Aneb snáze projde velbloud uchem jehly, nežli Passer do království nebeského!

Aghatte
08.01.2021 3 z 5

Malinko mi tam vadí ten Lucifer, v ostatních podobných knížkách už je jen dobro :-)
Je to ale nutné pro vysvětlení svobodné vůle, pokušení a páchání zla.
Jako vysvětlení úplných základů bible super, pokud pojedete na kratší cestu vlakem, doporučuji přečíst, a když Vás to neosloví, můžete zanechat v knihobudce, kde jsem ji i já objevila.

Atisa
31.10.2019

Knihu nebudu hodnotit z hlediska počtu hvězdiček, protože autor je z jiné církve než já. I přesto však ve mně Bůh díky této knize zapůsobil a daroval mi pokoj, který mi dlouho chyběl.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bůh před soudem: otevřený dialog v seznamech

v Právě čtených1x