Golemovo oko přehled

Golemovo oko
https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70809/bmid_golemovo-oko-bSn-70809.jpg 4 243 243

Bartimaeova trilogie série

V pokračovaní príbehov džina Bartimaeusa a mladého čarodejníka Nathaniela môžeme sledovať rýchlo stúpajúcu Nathanielovu kariéru. Pracuje v Oddelení vnútorných záležitostí a jeho najdôležitejšou úlohou je skoncovať so záhadným Hnutím odporu. Jej členom na čele s Kitty sa však darí pred ním unikať. Nathaniel stojí pod úporným tlakom, keď Londýn začne znenazdania ohrozovať nová séria hrôzostrašných útokov. Stojí za nimi Hnutie odporu, alebo ide o niečo oveľa nebezpečnejšie? Nathaniel sa musí vydať na riskantnú cestu do Prahy, bašty nepriateľov – a, čo je možno ešte horšie, opäť vyvolať bystrého, ale neuveriteľné drzého a škodoradostného džina Bartimaeusa.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Ikar (SK)

The Golem's Eye , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Golemovo oko. Přihlašte se a napište ho.

hana4834
17.01.2024 3 z 5

Nějak se pořád nemůžu začíst. Trvá to než to přelouskám

JackieDecker
16.09.2023 5 z 5

Kniha byla skvělá, nádherně propracovaný příběh v předělovém díle mezi jedničkou a trojkou. Moc se těším na Ptolemaiovu bránu, potřebuji vědět kdo za tím vším stojí a za čím vším. I když se trochu obávám Nathanova vývoje a Kitty mi občas leze krkem, jsem moc zvědavá. Jednoduše důstojné pokračování Amuletu. Bartimaeus , co slovo to perla, miluju to .

kolacky
18.02.2023 4 z 5

(SPOILER) Místy dost drsné. Čtenář se dozvídá, že mágové jsou většinou pěkní šmejdi plní závisti a ctižádostivosti. Odboj nemá šanci a ke všemu ten golem... Ještě že je tady Bartimaeus. Jízlivý, vtipný a všeho schopný. A ta Praha... jojo, moje srdeční záležitost.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Golemovo oko v seznamech

v Právě čtených5x