Asterix a Normani přehled

Asterix a Normani
https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65203/asterix-a-normani-65203.jpg 5 140 140

Asterixova dobrodružství série

Do Asterixovy vesničky přijíždí na prázdniny synovec náčelníka Majestatixe Zničehonix, aby se zde zocelil. Nikdo však netuší, že přes moře míří k vesničce Normani, kteří mají zcela jiný problém: nevědí, co je to strach...

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Egmont (ČR)

Astérix et les Normands , 1967

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Asterix a Normani. Přihlašte se a napište ho.

n.ezn.amy
24.05.2024 5 z 5

Bratr náčelníka Majestatixe z Lutécie pošle do galské vesnice svého syna Zničehonixe, aby z něj udělali neohroženého chlapa, neboť je to změkčilý chlapec. Když se u břehů Galie vylodí normané, tak se zde naskytne příležitost, aby chlapec zmužněl a Asterix s Obelixem u toho nesmí chybět. Další z příběhů galských hrdinů, plný skvělého humoru

Kuža007
16.02.2024 5 z 5

Velice nadprůměrný díl Asterixe. Krásně ustrašený Zničehonix, vtipní drsní přijíždějí Normani, kteří chtějí znát strach. Množství vtipných momentů. A zajímavé je i to, že konečným zachráncem situace byl nakonec Obelix s Trubadixem. Lepší než filmová adaptace.

FirstDaw8ID
21.10.2022 4 z 5

Povedenější než celovečerní adaptace, kterou jsem viděl jako první. Vtípky jako Idefixův pláč a stopování, pití z lebek, pojídání všeho na smetaně a "převrácená" závěrečná scéna z toho dělají zábavné čtení. Není to sice ten úplně nejvtipnější Asterix, ale stále je dostatečně nadprůměrná zábava.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Asterix a Normani v seznamech