Zahalte jí tvář přehled

Zahalte jí tvář
https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72528/adam-dalgliesh-zahal-72528.jpg 4 190 190

Adam Dalgliesh série

Děj se odehrává v sídle Martingale, kde žije rodina Maxieových. Paní Maxieová přijala jako pomocnou sílu do kuchyně svobodnou matku Sally Juppovou, kterou téměř nikdo v domě nemá rád. Jen mladý doktor Maxie ji zahrnuje pozorností a dokonce jí navrhne sňatek. Druhý den ráno najdou Sally v jejím pokoji mrtvou…

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

Cover Her Face , 1962

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zahalte jí tvář. Přihlašte se a napište ho.

martineden
12.07.2024 3 z 5

Posloucháno jako audiokniha. Pletly se mi postavy, vlastně jsem si přála ať už je konec. Na Agathu to nemá.

Isew
12.07.2024 4 z 5

První ze série knih s Adamem Dalglieshem nás zavede do padesátých let minulého století, do rodiny, která se odmítá smířit s novými pořádky. Neoblíbená služebná, která miluje tajemství a hraní si s lidmi, je zavražděna. Chvíli mi trvalo zorientovat se v množství postav. To je ale asi jediná výtka. Klasická detektivka, která se obejde bez hektolitrů krve a zbytečného tlačení na pilu. Agatha Christie je královna a P.D. James ji obstojně šlape na paty.

Pavlnka
03.07.2024 4 z 5

Taková příjemná nostalgická kniha. Vzpomínám na seriál, ale to už je hodně dávno.

65 knižních novinek (23.10. - 5.11.)

23.10.2017

Zemřela spisovatelka P.D. James

28.11.2014

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Zahalte jí tvář v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x