Zuzka12627 Zuzka12627 komentáře u knih

275 populárních omylů o rostlinách a zvířatech 275 populárních omylů o rostlinách a zvířatech Ulrich Schmid

Tato kniha určitě stojí za přečtení, je poučná, velmi pěkně zpracovaná i vtipná a hlavně se dozvíte, co jsou omyly, které se tradují do dnešní doby a jak to ve skutečnosti s rostlinami a zvířaty je.

05.03.2020 3 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Po dokončené trilogii jsem se dlouho odhodlávala na další pokračování. Co dalšího se může stát a jsem překvapená, připadá mi to zbytečné prodlužování ukončeného příběhu, ale dočtu i poslední dva díly.

04.03.2020 3 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Druhý díl přečten.Prvních zhruba sto stránek mě moc nebavilo, ale potom už to bylo lepší. Je to zbytečné protahování, ale jinak je knížka skoro jako první díl. Takže jdeme na třetí.

13.02.2020 4 z 5

Další příběhy veterináře Další příběhy veterináře David Taylor

Velmi hezká kniha, plná dobrodružství z oblasti veterináře exotických zvířat.

28.11.2019 4 z 5

Průvodce automobilovými znaky: Loga a jejich grafické zpracování Průvodce automobilovými znaky: Loga a jejich grafické zpracování kolektiv autorů

Pěkně popsaný každý znak(logo) s informací z historie.

20.11.2019 4 z 5

501 aut, která za to stojí 501 aut, která za to stojí Fid Backhouse

Velmi pěkně rozdělená kniha podle let ve kterých byly auta vyráběna se stručnými popisky jednotlivých modelů..

07.05.2019 4 z 5

Honda - od snu k světovému úspěchu Honda - od snu k světovému úspěchu Lothar Steinmetz

Velice pěkně zpracovaná kniha o historii až současnosti..za mě hezky rozdělená do historických let s mnoha fotografiemi a obrázky

04.05.2019 4 z 5

Psí domov Psí domov W. Bruce Cameron

Třetí díl byl slabší než předešlé, ale i tak je to úžasná kniha, plná napětí a dobrodružství s krásným koncem.

26.10.2018 5 z 5

Babylonští psi Babylonští psi Carolyne Parkhurst

Tak tuto knihu už ne. Měla jsem co dělat abych ji vůbec dočetla.

09.02.2024 1 z 5

Chvilka na relaxaci Chvilka na relaxaci Sarah Brewer

Kniha jen s málo informacemi, jen takové základy. Takže za mě ne. Jsou lepší.

07.12.2023 2 z 5

Chvilka na jógu Chvilka na jógu Tara Fraser

Nebyla to až tak špatná knížka, ale jen okrajová, což je velká škoda.

07.12.2023 2 z 5

Průvodce po přírodních lokalitách Kolínska Průvodce po přírodních lokalitách Kolínska Antonín Kůrka

Velice hezká a přehledná publikace, kde najdete vše o této lokalitě.

11.09.2022 5 z 5

Muž u kormidla Muž u kormidla Nina Stibbe

Tato kniha byla pro mě utrpení, vůbec mi nesedla. Nápad to nebyl špatný, ale napsat se dal určitě trošku lépe. Pro někoho může být kniha jako oddechový čtení na letní večery, ale více od knihy neočekávejte.

05.09.2022 1 z 5

Stavíme domečky pro zvířátka Stavíme domečky pro zvířátka Monika Biermaier

Velice hezká kniha s mnoha návody na stavby domečků a dalších mnoha nápadů na zahradu.

22.06.2022 4 z 5

Já & písnička 4 Já & písnička 4 * antologie

Další díl a další skvělé písničky.

22.06.2022 4 z 5

Když příroda čaruje Když příroda čaruje Oldřich Mikulica

Nádherná kniha s úžasnými forografiemi. Taková odpočinková kniha, kde jen sledujete a obdivujete nádhernou přírodu, zvířata, roční období, klimatické podmínky a další..

18.04.2022 4 z 5

Potkani Potkani Georg Gaβner

Velmi hezky zpracovaná knížečka s důležitými informacemi o potkáncích a jak o ně pečovat.

08.09.2020 4 z 5

Sprechen Sie Deutsch? pro zdravotnické školy Sprechen Sie Deutsch? pro zdravotnické školy Doris Dusilová

Velmi hezky zpracovaná učebnice pro zdravotnické obory. Obsahuje mnoho slovíček, cvičení a textů.

08.09.2020 4 z 5

Jazyk latinský 1 pro střední zdravotnické školy Jazyk latinský 1 pro střední zdravotnické školy Jan Kábrt

Velmi hezky zpracovaná učebnice. Od základu latiny až po složitější články. Využila jsem ji jak na střední tak vysoké škole. Velmi přehledné kapitoly, velká slovní zásoba.

07.09.2020 5 z 5

Somatologie I. a II. Somatologie I. a II. Richard Rokyta

Velmi pěkně zpracovaná učebnice, velmi dobře se z ní učilo. Rozhodně doporučuji.

02.09.2020 5 z 5