Zrzan Zrzan komentáře u knih

Paní Bovaryová Paní Bovaryová Gustave Flaubert

Za mě vynikající dílo. Skvěle vykreslené postavy. Psáno někým, kdo znal život a lidi. Mohu mluvit jen v superlativech.

22.01.2020

Mít vše hotovo: jak zvládnout práci i život a cítit se při tom dobře Mít vše hotovo: jak zvládnout práci i život a cítit se při tom dobře David Allen

Báječná kniha, která mi neuvěřitelně pomohla s organizováním “věcí”. Dala mi návod, jak si vyčistit hlavu a nenosit v ní každou hloupost. S knihou pracuji již přes rok a stále v ní nacházím nové tipy. Opravdu velmi přínosná a vhodná pro všechny ty, kteří si rádi zapisují nápady a povinnosti do různých seznamů. Tohle Vám otevře oči a budete to dělat opravdu efektivně.

09.03.2019 5 z 5

Emoční inteligence Emoční inteligence Daniel Goleman

Na tuto knihu jsem se velmi těšila, ale bohužel pro mě to byl především soubor výzkumů a statistických údajů. První polovinu jsem doufala, že se později autor dostane k nějakým postupům, či tipům, jak dané poznatky vnést do běžného života. Druhou polovinu jsem už jen zoufale čekala, jestli náhodou neřekne alespoň jednu praktickou věc. Takže za mě velké zklamání.

09.03.2019 2 z 5