zaglo zaglo komentáře u knih

Anežka a kouzelná baletní sukýnka Anežka a kouzelná baletní sukýnka Zuzana Pospíšilová

Mně se knížka moc líbí. Přestože je celá o Anežce a její sukýnce, tak každá kapitola má samostatný příběh, což je pro menší děti ideální.
Naši malou šestiletou nečtenářku knížka bohužel nezaujala.

21.11.2020 5 z 5

Dobrodružství v říši pyramid Dobrodružství v říši pyramid Mary Pope Osborne

Četl syn, 8 let. Knížka se mu líbila, je napínavá a zároveň se i dozvěděl něco nového. Nyní už máme půjčenou další.

Přísně tajný plán Přísně tajný plán Rebecca Johnson

Četla jsem dceři, 5 let, která není příliš vzorná posluchačka. Protože však chce být veterinářkou, tahle knížka se jí moc líbila. A já jen doufám, že si doma také nezřídí zvířecí hotel :-)

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Taková nenáročná knížka vhodná na dovolenou. Četla se dobře, ale nějaký hlubší dojem ve mně nezanechala

21.08.2020 3 z 5

Dobrodružství jezerních skřítků - Hrací kniha Dobrodružství jezerních skřítků - Hrací kniha Lenka Moravcová

Synovi, 8 let, se knížka líbila. Příběhy jsou krátké, takže syn jeden přečetl během dvou dnů. Ale těch variant je více a děti láká číst znovu, aby zjistili, co se stane, pokud se rozhodnou jinak :-)
Na začátku si čtenář zvolí svou postavu a během čtení si vybírá, co hlavní postava udělá a podle toho se příběh odvíjí...

Detektiv Kalle má podezření Detektiv Kalle má podezření Astrid Lindgren

Čteme se synem (8 let), je nadšený.

25.04.2020 5 z 5