Zabka27 Zabka27 komentáře u knih

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Naprosto parádní kniha. Úžasná zápletka a strhující linie příběhu. Doma mám 14ti měsíčního syna a při čtení mě několikrát doslova mrazilo a to nemluvím o tom, že jsem kolikrát nebyla schopná číst přes zaplavu slz.

15.06.2017 5 z 5

Vysoko (v oblacích) Vysoko (v oblacích) R. K. Lilley

Nevím,ale první díl byl pro mě jednoznačně lepší. Kniha jako taková se čte lehce, nic náročného,ale mě osobně hlavní hrdinka přijde až moc naivní a nepolíbená světem. To mi bohužel kazí celkový dojem. Co se týče sexuálních pasáží, ty jsou psány velmi poutavě a zajímavě, i když někdy už mi to přišlo opravdu přes čáru... Ale je to knížka pro ženy, tak se to dá odpustit.

15.06.2017 3 z 5

Let v oblacích Let v oblacích R. K. Lilley

Pokud si potřebujete oddechnout u nenáročné knihy, která ale zaujme svým dějem, je tahla ta pravá.

09.06.2017 4 z 5

Růže pro Charlotte Růže pro Charlotte Elizabeth Craft

Jako oddechovou knížku doporučuji,ale čekala jsem malinko něco jiného. Obal knihy mi evokoval lehce erotický žánr,ale po pár kapitolách mi došlo, že zde se opravdu jedná spíše o dívčí román. A i když už mi není -náct, dala se kniha přečíst skoro na jeden zátah.

09.06.2017 3 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Příběh trojčat Kettleových mě od začátku nadchl. Kniha se moc pěkně četla, je psána s velkou dávkou humoru, který mě velmi pobavil. Životní cesty a trable sester byly pro mě zajímavé, sama jsem byla ve svém životě v totožných situacích jako ony a autorka moc pěkně vylíčila emoce, které k těmto událostem bohužel patří. Za mě určitě doporučuji.

05.06.2017 4 z 5