Zabajzna Zabajzna komentáře u knih

Strašidelná výprava Strašidelná výprava Winter Morgan

Docela fajn čtení i třetí pokračování. Syna baví.... ale už by to chtělo trochu posunout dál. Pořad se příběh motá dokola okolo toho samého a o navrácení do normálního světa se v podstatě nikdo moc nesnaží …. Takže takový natažený příběh na prý šest dílů … pokud vůbec vyjdou.

09.11.2020 4 z 5

Chyceni v Minecraftu Chyceni v Minecraftu Winter Morgan

Syna kniha baví. Nápad s příběhy odehrávající se v Minecraftu děti baví. Chtějí číst nebo poslouchat dobrodružné příběhy, které si pak sami ve hře i "prožívají". Takže nápad super. Mohlo by to být ještě lépe napsané nebo přeložené. Chyby v textu nepotěšily..... mrzí mě, že kvalita knih už není co bývalo.

09.11.2020 4 z 5

Ukradený poklad Ukradený poklad Pavel Valach

Moc krásná kniha, krásně napsaná, zábavná.

12.09.2020 5 z 5

Charlie a veľký sklený výťah Charlie a veľký sklený výťah Roald Dahl

Bezva knížka pro děti, kterým se Karlik a továrna na čokoládu líbila. Ja bych ocenila klidně další dily. Pořád by bylo o čem psát. Kniha je zábavná.

16.08.2020 5 z 5

Na frekvenci čínské medicíny Na frekvenci čínské medicíny Petr Hoffmann

Kniha se dotyka okrajove ruznych oblasti, ale uceleny prehled neposkytuje. Hezky se cte a spise slouzi pro pomoc s vyberem bylinych pripravku na ruzne potize.

21.08.2019 4 z 5

V Tichošlápkách je pořád veselo V Tichošlápkách je pořád veselo Milena Buřilová

Krásná kniha o koucourcich pro malé děti.

17.02.2019 5 z 5

Hastrmanka Evelínka a zlatá rybka Hastrmanka Evelínka a zlatá rybka Petra Martišková

Styl, jakym je kniha napsana se mi moc nelibil. Nedocetla jsem ji synovi. Ani ho nijak nebavila.

16.06.2018 3 z 5

Návštěva u čaroděje Návštěva u čaroděje Richard Heyduk

Moc hezka kniha, neco noveho, zabavneho. Hezky napsane, pro deti skolkoveho veku idealni.

28.10.2017 5 z 5

Chalupářkou z donucení Chalupářkou z donucení Marcela Mlynářová

Je to čitelná kniha, ale literárně a jazykově se mi to moc nelibi. Téma je super, jen způsob psani mi nevyhovuje. Nicmene se čte rychle.

20.09.2017 3 z 5

Preclíková chaloupka Preclíková chaloupka Dagmar Lhotová

Takhle kniha opravdu překvapila. Moc přijemně se četla a hlavně se moc líbila již 5ti letému kloučkovi. Myslím, že ho zaujalo řešení každodenních problémů dětí školou povinných, život na vesničce, vztahy mezi kamarády. Samotnou mne překvapilo, jak se mu líbila.

02.12.2016 5 z 5

Mezi brášky - Bráška Lajdáček Mezi brášky - Bráška Lajdáček Josef Filgas

Nezdá se mi vhodná pro malé děti. Přečetli jsme jen pár kapitol a je to plné smrti, boje o život a podobně. Myška utone hned na začátku, vypíchnuté oko zmije, kterou pro jistotu potom ježek úplně zabije, stejně by pošla hlady....a podobně. Museli jsme přestat číst.

05.09.2016 2 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Krásná kniha, která připomíná tradiční venkov a dětem se líbí. Malý Honzík totiž řeší i klasické "problémy" maličkých. Velmi příjemné na večerní čtení.

15.01.2016 5 z 5