WolfieT WolfieT komentáře u knih

Zloděj osudů Zloděj osudů Jan Urban

(SPOILER) Zjednodušeně : Doporučuji knihu přečíst všem. Rozhodně autor ví o čem píše, vše má promyšlené a hezky to do sebe zapadá.
Nejspíš se některým může zdát, že více různých příběhů v jedné knize je matoucí, věřte že ve finále to všechno smysl dává. Nenechte se odradit a čtěte..

Spoiler...

Nemám většinou ráda české autory, nečtu příliš tlusté knihy a nejvíc nesnáším více příběhů v jedné knize.
Musím ale přiznat, že nelituji pořízení této knihy. Od začátku se seznamujeme s příběhem bez zbytečného protahování a rozhodně už od začátku se něco děje. Samotná myšlenka náramků, které dávají moc vyvoleným porazit záporáka, je dobře domyšlená a dává smysl. Líbí se mi, že vybraní jsou děti a nikdo jim nevěří ( jako vždy je v tom podraz jak xfiňa), každopádně věřím že pokračování v mnohém překvapí.
Další plus je podrobný popis detailů u postav.
Samotný příběh jsem si užila a jen jednou jsem měla problém pokračovat ve čtení ( probouzejici se záporák). V první polovině knihy mi ukápla slza při smrti Kirsti a dítěte :( (jsem maličko citlivá).
Nejvíce sympatický je mi z chlapců Dorian a doufám, že Paulïna nám ještě ukáže jaká křehká květinka se v ní skrývá :D. Minimálně motivaci mít bude tak snad toho využije.

Recenze mi nikdy nešly psát, mám moc rychlý mozek a nestačím zpracovávat dojmy :D.

05.02.2022 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Překvapila mne velikost knihy. Předešlá bichle byla příjemně obsáhlá kdežto tento zatím poslední díl byl pidi vydání. Jak psala komentující níže, nic se tam nestalo ale i tak to popostrčilo příběh o kousíček dále. Takže za mne spokojenost, už aby byl další díl :)

06.07.2019 5 z 5

Pomsta synů Pomsta synů Lasse Holm

Co na to říct, čtení je to luxusní a to i přes to, že některá jména mám problém rozlouskat :D Ale jinak srdcovka :)

17.02.2019 5 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Přečetla jsem jedním dechem :)

17.02.2019 5 z 5