Wisha Wisha komentáře u knih

Jsem bohužel jedna z těch, kteří nejprve viděli filmy, ale přesto jsem nadšená. Jediné, co se mi nelíbilo, je styl vyprávění - moc mi nesedí knihy v přítomném čase, a taky Katnissina nezaujatost prakticky pro cokoli byla trochu frustrující a depresivní, ale i tak jsem si knížky užila. Perfektně tam vysvětlí to, co běžný divák nepochopí.

08.05.2020 4 z 5

Tematiku Jindřicha VIII. už studuji hodně dlouho, mám spoustu načteno, ještě na gymnáziu jsem už o tom psala seminárku do dějepisu...Ale Alison Weirová je rozhodně nejlepší pramen. Je fantastická, píše vážně úžasně. Anna Boleynová je moje osobní historická posedlost, nejen králova :-) Je to moje velká hrdinka a zbožňuju ji, a v této knize je úžasně popsán její příběh. Miluju, že autorka se vážně přesně drží historických faktů, ale dá té historii úžasně čtivý kabátek.

01.01.2020 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Myslela jsem, že to bude hloupost, doporučila mi to moje čtrnáctiletá sestra a dlouho jsem se odhodlavala, ale sotva jsem přečetla prvních pár stránek, byla jsem chycena. Je to úžasný odpočinkový příběh.

20.09.2017 3 z 5