Wholocka Wholocka komentáře u knih

Moc pěkný a milý rozhovor. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací nejen o Divadle Járy Cimrmana. Překvapilo mě, jaký je pan Čepelka tvůrčí člověk. Pro fanoušky Cimrmana vřele doporučuji! :)

29.08.2020 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Krásná kniha o velice silném osudu jedné rodiny, která žila v těžkých časech. Kniha je zajímavých pohledem do kousku naší historie. Obzvlášť mě překvapila část s česko-polským konfliktem o Těšínsko. Určitě doporučuji přečíst!

23.07.2020 5 z 5

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

To bylo tak milé, veselé a místy i napínavé. Bylo to trochu předvídatelné, ale je to psáno pro děti. U knihy se očividně baví i spousta dospělých a to se vůbec nedivím. Vždyť kdo neměl rád v dětství pohádky a nechtěl si přečíst, jak by mohly asi pokračovat? Chris Colfer výborně napsal pokračování těchto klasických pohádek. Knihu určitě doporučuji a těším se na další díly. :)

18.10.2020 5 z 5

Volte zvířata! Volte zvířata! Paula Desgualdo

Moc pěkná kniha pro děti na pochopení voleb. Vzadu se nachází i vysvětlivky pojmů.

04.07.2020 5 z 5

XOXO XOXO Axie Oh

Moc pěkná oddechová kniha, která zahřála moje K-popové srdíčko. :D Ano, má to hodně náhod, v reálu by se to nemohlo stát, ale od toho jsou knihy, abychom si mohli prožít naše nereálné sny. Pro fanoušky K-popu určitě doporučuji! :)

18.07.2022 5 z 5

Odd a mraziví obři Odd a mraziví obři Neil Gaiman

Neil Gaiman a krásné ilustrace od Chrise Riddella je sázka na jistotu. Moc pěkný příběh!

27.02.2021 5 z 5

Apolenka z modrotisku Apolenka z modrotisku Romana Košutková

Moc pěkný příběh s historií i popisem výroby modrotisku a nádhernými ilustracemi.

11.05.2021 5 z 5