Wewerka11 Wewerka11 komentáře u knih

Konec Konec Daniel Handler

V celé Řadě nešťastných příhod si musíte polovinu domyslet nebo ji vypozorovat a tahle knížka není výjimkou... Je něco jako test, jestli jste přečetli všechny knížky série. Musím ovšem uznat, že se dozvíme malinko víc než v předchozích dílech, ale jako vždy najdeme více otázek než odpovědí, ovšem celá Řada je prostě geniální, takže žádná kritika není na místě.

29.09.2011 5 z 5

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Moc povedená, čtivá knížka. Nemůžu si pomoci, ale miluju Kingova městečka, po kterých v závěru knihy nezbude kámen na kameni (nebo obyvatelé toho městečka nepřežijí). Proto se mi Prokletí tolik líbilo. Chtěla jsem se podívat i na film, ale ani ne v polovině jsem to vzdala a vypnula tu hrůzu, byla to jen ubohá parodie na Prokletí, proto nedoporučuji. Jinak pro knížku hlasuji všemi deseti, stojí za to. ;-)

05.06.2012 3 z 5

Staré řecké báje a pověsti Staré řecké báje a pověsti Eduard Petiška

Před pár lety to byla moje vůbec nejoblíbenější knížka. Když jsem ji už dočetla, nedalo mi to a za chvíli jsem jela zase od začátku. Pan Petiška se psaní pověstí zhostil velmi dobře, knížka je opravdu čtivá a není těžké pochopit děj. A navíc, pokud někoho chytne tak, jako se to stalo mně, staré řecké báje a pověsti má nadosmrti zapsány v hlavě. :-)

06.06.2013 5 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna Stephen King

Tahle knížka se Mistrovi nepovedla. Myslela jsem, že to bude zajímavější a že to bude mít nějaký pořádný, možná strašidelná děj... A ono nic... Připadá mi to jako odfláknutá knížka, jako by ho už nebavilo si vymýšlet a chtěl to raději utnout...

05.09.2011

Válečník Válečník Michael Scott

Naštvalo mě jediné: MÁ TO JEŠTĚ JEDEN DÍL!!!!!!!!!!

02.01.2012

Kruté zločiny a trýznivé tresty Kruté zločiny a trýznivé tresty Terry Deary

První knížka, kterou jsem od Dearyho četla. :) Úžasné.

24.08.2011 5 z 5