wanilka wanilka komentáře u knih

Pomněnkové matky Pomněnkové matky Lenka Chalupová

Silný příběh

02.07.2023 4 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Velmi silný příběh...

21.06.2023 5 z 5

Rez a záře hvězd Rez a záře hvězd Tammy Greenwood

Naprostá paráda... kratší kapitoly, takže nebyla šance, aby se děj táhl, poutavě napsané.

04.11.2022 5 z 5

Catherine Catherine April Lindner

Tato kniha se mi moc líbila. Nevěděla jsem co od ní čekat, ale nakonec jsem jí přečetla během pár večerů a do samotného konce jsem netušila jak příběh dopadne (což mě vždy mile překvapí).

05.01.2015 5 z 5

Vražda v Mezopotámii Vražda v Mezopotámii Agatha Christie

První kniha, kterou jsem od autorky četla a myslím, že nebude ani poslední :-) Moc pěkná kniha.

02.04.2013 5 z 5

Po setmění Po setmění Tilly Bagshawe

Zajímavá kniha. První půlka mi tedy nepřišla až tak zajímavá, poté se to "rozjelo" a četlo jedním dechem. Škoda konce, mám ráda happy andy, ale to asi nejde vždy :-)

02.04.2013 4 z 5

Jiná žena Jiná žena Jane Green

Pro mě poměrně nudná kniha. První půlkou jsem měla problém se prokousat, pak to konečně začalo být zajímavé, zápletky a vyústění na konci se mi líbily. Ellie mi ovšem přišla až moc často "lítostivá". Někoho nesnášela, najednou jí ho bylo líto, stačila maličkatá záminka a hned otočila o 180° a byla pomalu nejlepší kamarádkou. Pro mě naivka. A David, maminčin mazánek, který se neumí ani na chvíli zastat své ženy, aby si to u maminky nerozházel. Ale pro oddech dobré průměrné čtení.

24.03.2013 3 z 5

Svět ti leží u nohou Svět ti leží u nohou Louise Bagshawe (p)

Skvělá autorka, zatím všechny knihy se mi od ní líbily. Ale tato byla asi nejzajímavější :-)

24.02.2013 4 z 5