Viky.Tejralova Viky.Tejralova komentáře u knih

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Knihu jsem četla na doporučení a taky proto, že se mi líbila kniha Hvězdy nám nepřály. Hledání Aljašky je taky skvělá. Celou dobu jsem byla napnutá do jaké události se odpočítávají dny, a pak jsem byla šokovaná! Moc nečtu knihy z pohledu chlapců, ale tahle mě i tak bavila! :-)

19.12.2014

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Tak tahle knižní série mě naprosto nadchla. Četla jsem ji jedním dechem a moc mě to bavilo. Byla napínavá, plná překvapení a líbilo se mi jak je to z pohledu obou hlavních postav! :-)
A konec tohohle dílu, musím říct že je fakt něco!! :-)

19.12.2014 5 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Tahle kniha je naprosto skvělá... Četla se úplně sama, měla poutavý příběh... Od samého začátku člověka naprosto vcucne do děje a nepustí.. Konec byl také naprosto neočekávaný... Prostě skvělá kniha.. Moc doporučuji

24.09.2013 5 z 5

Moje zvláštní schopnosti Moje zvláštní schopnosti Mary K. Pershall

Vybrala jsem si tuto knihu hlavně kvůli svojí tématice, která mě baví a ráda ji čtu. Nicméně kniha je pro dívky přibližně od 9-12 let a mně je 14. Možná by se to jednomu nezdálo jako kdovíjaký rozdíl, ale je to rozdíl.. Přečetla jsem ji během dvou hodin, vyprávění začalo hned na první stránce (myslím tím, že se rovnou začínala objevovat taková ta zápletka)... Nejsem nijak zklamaná, ale přirovnala bych to asi jako k burákům u televize... Moc jsem o tom nepřemýšlela, ale přesto jsem to vnímala.. Pro mě prostě taková oddychovka..

16.09.2013

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Tato kniha to je opravdu něco. Nejdříve jsem si pustila film a až potom si přečetla knihu. Nemůžu soudit co je lepší, protože obojí má něco do sebe. Hrozně moc jsem si tuto knihu zamilovala stejně jako hlavní hrdinku Bellu a úžasného Edwarda. Opravud mě moc zaujala a hned jak jsem začala číst jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Moc doporučuji!

22.08.2013 5 z 5