vesela.bota vesela.bota komentáře u knih

Kurandera Kurandera Hernán Huarache Mamani

Za mě odpad. Ano, žena jako taková asi má na světě určitou moc a dokáže pohnout jakýmkoli mužem, ale způsob, jak je to napsáno a způsob jak je to podáno. No co na to říct...pořád jsem se snažila tomu dat šanci, že mě to překvapí a dokážu si z toho něco odnést, ale ne. Nic...vůbec nic.

26.02.2019 odpad!

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

V těžké chvíli jsem se těšila na každý moment, kdy otevřu knihu a dostanu od ní milé pohlazení, které jsem v tu dobu přesně potřebovala. Jako milovnici koček mě kniha potkala ve správné chvíli na správném místě. O budhismu nevím nic, takže pro mě určitě měla smysl. Skvělý způsob, jak laikovi některé z myšlenek tohoto směru nabídnout a také jak vnímavým lidem otevřít jiný pohled na život, který do té doby neviděli.

16.08.2018 5 z 5

Dalajlamova kočka a umění příst Dalajlamova kočka a umění příst David Michie

Za mě o něco horší než první díl. Možná to bylo tím, že první díl mě zastihl v určité životní situaci a byl to balzám na moji duši. Druhy díl už mě tolik nechytl. Ale přesto to považuji stále za výbornou knihu o buddhistických myšlenkách pro laickou veřejnost. Nic těžko stravitelného a každý si z toho odnese, co zrovna potřebuje.

16.08.2018 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Za me skvela kniha.behem cteni pro me prestal existovat svet okolo.byla jsem najednou uplne mimo realitu a prozivala jako pozorovatel zivoty dvou rodin z Baby.jak uz tady bylo receno nekolikrat-proste ze zivota.spousta legrace,ale i smutku,nestesti a velkych zivotnich rozhodnuti,ktere celou existenci rodin ovlivnuje.opravdu stoji za precteni.je to jedna z mala knih,kterou bych si po precteni hned precetla znova.

23.12.2016 5 z 5